Konkurs: Wygraj bilet na koncert The Amazons

Koncerty
2019-10-01
Konkurs: Wygraj bilet na koncert The Amazons

Brytyjska grupa The Amazons wystąpi po raz pierwszy na koncercie w Polsce. Zespół zagra w Warszawie, a w naszym konkursie można wygrać bilety na to wydarzenie.

The Amazons to czwórka Brytyjczyków pochodząca z Reading, tworząca elektryzujący indie rock pełen gitarowych riffów z nutą tajemniczego uroku. Grupa porównywana jest do popularnych brytyjskich zespołów takich jak: Catfish and the Bottlemen, Sundara Karma czy Circa Waves.

Zespół powstał w 2014 roku, a w jego skład wchodzą: Matt Thomson (wokal i gitara), Chris Alderton (gitara), Elliot Briggs (bas) oraz Joe Emmett (perkusja). Ich debiutancki album nazwany po prostu „The Amazons” (2017), był zdecydowanie sukcesem grupy oraz wywołał spore poruszenie w mediach. Nowa płyta „Future Dust”, którą formacja będzie promować podczas swojej jesiennej trasy, ukazała się 26 maja 2019 roku.

19.10.2019
Warszawa / Praga Centrum

Bilety dostępne na www.followthestep.com oraz w bileteriach Biletomat.pl - bilety online, Eventim.pl, ebilet.pl, Going... i GoOut oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży empik, Saturn Polska i MediaMarkt Polska.

Organizator: Follow The Step

Wydarzenie na Facebooku

Konkurs:

Mamy do wygrania trzy podwójne wejściówki na koncert. Wystarczy na adres szymon.kubicki@magazyngitarzysta.pl przesłać maila o tytule The Amazons. Mail musi zawierać imię i nazwisko. Wzięcie udziału w konkursie równoznaczne jest z zapoznaniem się i zaakceptowaniem regulaminu konkursu. Konkurs trwa do poniedziałku (7 października) do północy.

Rozstrzygnięcie konkursu:

Dziękujemy za udział w konkursie. Bilety otrzymują: Daniel Karycki, Michał Pisz i Paweł Polkowski. Gratulujemy!

 

Koncerty

The Amazons - Warszawa