Konkurs: Wygraj bilet na wrocławski koncert Nile i Hate Eternal!

Koncerty
2019-09-04
Konkurs: Wygraj bilet na wrocławski koncert Nile i Hate Eternal!

Weź udział w naszym konkursie i wygraj bilet na wrocławski koncert formacji Nile i Hate Eternal, który odbędzie się 6 października 2019 roku.

Nile i Hate Eternal, czołowi przedstawiciele technicznego death metalu ze Stanów Zjednoczonych wystąpią w Polsce w ramach trasy A Vile Desolate Sands Tour 2019. W roli supportów zobaczymy amerykański Vitriol oraz szwajcarską Omophagia. Kapele wystąpią w naszym kraju na czterech koncertach: w Warszawie (10 września), Poznaniu (11 września), Krakowie (12 września) oraz - na zakończenie trasy - 6 października we Wrocławiu. 

6.10.2019
Wrocław / Zaklęte Rewiry

Bilety:
84 PLN - PW Events
89 PLN (ebilet, biletomat, ticketmaster, eventim)
95 PLN w dniu koncertu

Wydarzenie na FB

Organizator: PW Events

Konkurs:

Mamy do wygrania cztery pojedyncze wejściówki na koncert. Wystarczy na adres szymon.kubicki@magazyngitarzysta.pl przesłać maila o tytule Nile. Mail musi zawierać imię i nazwisko. Wzięcie udziału w konkursie równoznaczne jest z zapoznaniem się i zaakceptowaniem regulaminu konkursu. Konkurs trwa do niedzieli (29 września) do północy.

Rozstrzygnięcie konkursu:

Dziękujemy za udział w konkursie. Wejściówki na koncert otrzymują: Wojciech Szachowski, Patryk Giemza, Martyna Grzegorzek i Łukasz Rajdek. Gratulujemy!