Konkurs: Wygraj bilet na koncert Pile

Koncerty
2019-08-28
Konkurs: Wygraj bilet na koncert Pile

Już we wrześniu na dwa koncerty do Polski powróci indie-rockowa formacja Pile. Weź udział w naszym konkursie i wygraj bilet na jeden z występów.

Pile to zespół rockowy pochodzący z Boston, Massachusetts. Początkowo był to solowy projekt Ricka Maguire’a. Wszystko rozpoczęło się od 10-kawałkowej demówki z 2007 roku i wydanej rok później płyty „Jerk Routine”. Chcąc koncertować z Pile Maguire zaczął szukać ludzi do zespołu. Po pewnych roszadach grupa znalazła w końcu swój line-up, w którego skład wchodzili Kris Kuss (perkusja), Matt Becker (gitara), Matt Connery (bass) i Maguire (gitara, wokal).

W kolejnych latach działalności zespół wydał wiele albumów: „Magic Isn’t Real” (2010), „Dripping" (2012), „You’re Better Than This” (2015), „Hairshirt of Purpose” (2017) czy EP „Odds and Ends” (2018). 3 maja 2019 roku ukazał się najnowszy krążek formacji, „Green and Grey”, który zyskał znakomite recenzje. Właśnie to wydawnictwo grupa będzie promować na nadchodzących koncertach.

26.09.2019
Poznań / Pod Minogą

27.09.2019 
Warszawa / Hydrozagadka

Bilety: 
40 - www.winiarybookings.pl
45 - biletomat.pl, eventim.pl, ticketmaster.pl, ticketos.pl, Media Markt, Empik
50 - w dniu koncertu

Konkurs:

Mamy do wygrania po dwie pojedyncze wejściówki na koncerty w obydwu miastach. Wystarczy na adres szymon.kubicki@magazyngitarzysta.pl przesłać maila o tytule Pile. Mail musi zawierać imię i nazwisko oraz nazwę miasta. Wzięcie udziału w konkursie równoznaczne jest z zapoznaniem się i zaakceptowaniem regulaminu konkursu. Konkurs trwa do środy (4 września) do północy.

 

Koncerty

Pile - Poznań

Pile - Warszawa