Acres z nową płytą w Polsce

Koncerty
2019-08-13
Acres z nową płytą w Polsce

Wydany 9 sierpnia debiutancki album Acres, „Lonely World” zbiera świetne recenzje. 14 września zespół wystąpi w Warszawie (Hydrozagadka) na jedynym koncercie w Polsce w trakcie europejskiej trasy. Supportami będą Parting Gift i Tripsitter.

Na „Lonely World” składa się dziesięć utworów, które łącznie trwają 41 minut. Nowy album zbiera bardzo pozytywne recenzje i umocni pozycję Acres na brytyjskiej scenie post-hardcore, pomniejszonej ostatnio o Walijczyków z Casey, którzy zakończyli działalność. „Acres może wypełnić pustkę po Casey” – przewiduje Distorted Sound Magazine, który ocenił płytę na 8 w 10-stopniowej skali. Bardzo dobrze krążek oceniły także m.in. Discovered Magazine i Punktastic.

Acres powstało w 2011 roku, ale pierwszy album długogrający wydało dopiero teraz. Zespół podbił serca fanów wypuszczając EP-ki: "Acres" (2012), "Solace" (2014) i "In Sickness and Health" (2017) oraz koncertując u boku m.in. Burning Down Alaska i Casey. Na żywo zespół prezentuje brzmienie pełne emocji, smutku i nostalgii. Nie bez powodu jeden ze sloganów na koszulkach grupy to "sad song for sad dudes". Formacja już kilkukrotnie występowała w Polsce.

Acres wraca do naszego kraju po bardzo udanym występie podczas pożegnalnego koncertu Casey w Polsce (23.04.2019). W roli supportów wystąpią Parting Gift (Wielka Brytania) i Tripsitter (Austria).

14 września 2019
Hydrozagadka (Warszawa, ul. 11 listopada 22)

Bilety:
45 PLN (przedsprzedaż) - TUTAJ
55 PLN (w dniu koncertu)

Wydarzenie na Facebooku

 

 

Koncerty

Acres - Warszawa