Konkurs: Wygraj bilet na koncert Yeasayer

Koncerty
2019-07-26
Konkurs: Wygraj bilet na koncert Yeasayer

Weź udział w naszym konkursie i wygraj podwójny bilet na koncert formacji Yeasayer, która już 7 sierpnia wystąpi w Warszawskiej Pradze Centrum.

Yeasayer to amerykańskie trio, którego twórczość opisywana jest głównie jako rock eksperymentalny lub psychodeliczny pop. Zespół został założony w 2006 roku na Brooklynie, a w jego skład wchodzą: Chris Keating, Ira Wolf Tuton i Anand Wilder.

Na dorobek grupy składa się pięć albumów, z których ostatni, „Erotic Reruns” ukazał się 7 czerwca 2019 roku. Muzycy sami opisują swoją nową płytę jako „niezwykle taneczny album zachęcający publiczność do myślenia”.

7 sierpnia 2019
Praga Centrum / Warszawa

Drzwi: 19:00
Start: 20:00

Bilety dostępne na www.followthestep.com oraz w bileteriach Biletomat.pl, Eventim.pl, ebilet.pl, Going.pl i GoOut.pl oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży Empik, Saturn Polska i MediaMarkt Polska

Organizator: Follow The Step

Konkurs:

Mamy do wygrania dwa podwójne zaproszenia na koncert. Wystarczy na adres szymon.kubicki@magazyngitarzysta.pl przesłać maila o tytule Yeasayer. Mail musi zawierać imię i nazwisko. Wzięcie udziału w konkursie równoznaczne jest z zapoznaniem się i zaakceptowaniem regulaminu konkursu. Konkurs trwa do wtorku (30 lipca) do północy.

Rozstrzygnięcie konkursu:

Dziękujemy za Wasze maile. Wejściówki na koncert otrzymują: Anna Stefańska i Łukasz Żychowicz. Gratulujemy!

 

Koncerty

Yeasayer - Warszawa