Konkurs: Wygraj bilet na koncert Of Mice & Men

Koncerty
2019-07-25
Konkurs: Wygraj bilet na koncert Of Mice & Men

Już 5 sierpnia w Krakowie wystąpi formacja Of Mice & Men. Weź udział w naszym konkursie i wygraj bilet na koncert!

Od debiutanckiego albumu w 2010 r. Of Mice & Men ciągle zmierzają naprzód napędzając publikę metaliczną energią, sejsmicznymi melodiami i kruszącymi kości riffami. Po przełomowym sukcesie „The Flood” z 2011 roku, zespół osiągnął wysoką pozycję w rankingach prasy muzycznej. „Restoring Force” z 2014 tylko utrzymywało ten wynik. Po drodze zespół pojawił się na okładkach Metal Hammer, Alternative Press, Kerrang!, Revolver i innych, a także zdobył uznanie m.in. w Rolling Stone i Billboard. Niezapomniane koncerty obok takich tytanów, takich jak Ozzy Osbourne, Aerosmith, Five Finger Death Punch, Rammstein, Linkin Park i Slipknot sprawiło, iż zespół stał się jeszcze bardziej rozpoznawalny na całym świecie.

„Cold World” wydany w 2016 r. znalazł się w pierwszej dwudziestce listy Billboard 200. Ostatni album „Defy” wydany w 2018 roku pokazał, iż zespól po odejściu frontmana Austina Carliego wcale nie zamierzał się poddawać. Amerykanie w międzyczasie wystąpili na takich festiwalach jak Hellfest czy Download Festival. W tym roku ukazał się nowy singiel grupy „How To Survive”, który zapowiada kolejne wydawnictwo zespołu. M.in. ten numer będziemy mogli usłyszeć na żywo w Krakowie.

5.08.2019
Kraków / Zet Pe Te

Bilety:
79 PLN - https://winiarybookings.pl (kolekcjonerskie)
89 PLN - biletomat.pl, eventim.pl, ticketmaster.pl, ticketos.pl, Empik, Media Markt
100 PLN - w dniu koncertu

Punkty sprzedaży: www.winiarybookings.pl, www.biletomat.pl, www.eventim.pl, www.ticketmaster.pl, www.ticketos.pl, Media Markt, Empik

Konkurs:

Mamy do wygrania dwie pojedyncze wejściówki na koncert. Wystarczy na adres szymon.kubicki@magazyngitarzysta.pl przesłać maila o tytule Of Mice & Men. Mail musi zawierać imię i nazwisko. Wzięcie udziału w konkursie równoznaczne jest z zapoznaniem się i zaakceptowaniem regulaminu konkursu. Konkurs trwa do poniedziałku (29 lipca) do północy.

Rozstrzygnięcie konkursu:

Dziękujemy za udział w konkursie. Wejściówki na koncert otrzymują: Dominika Dzik i Mirosław Kowynia. Gratulujemy.

 

Koncerty

Of Mice & Men - Kraków