Max & Iggor Cavalera - Return Beneath Arise w Polsce

Koncerty
2019-07-18
Max & Iggor Cavalera - Return Beneath Arise w Polsce

Max i Iggor Cavalera, założyciele Sepultury, wystąpią w listopadzie w Warszawie w ramach projektu Return Beneath Arise i zaprezentują klasyczne kompozycje swojego macierzystego zespołu

Sepultura jest jednym z najważniejszych zespołów w historii muzyki metalowej. Założona w 1984 roku brazylijska grupa wydała do tej pory 14 albumów. W 1996 roku zespół opuścił frontman, Max Cavalera, który szybko stworzył formację Soulfly. Dziesięć lat później z Sepultury odszedł Iggor. Bracia założyli wspólnie zespół Cavalera Conspiracy, z którym nagrali cztery płyty.

W czerwcu tego roku Max i Iggor Cavalera koncertowali w Ameryce Południowej w ramach trasy „Return Beneath Arise”, podczas której prezentowali głównie kompozycje z dwóch kultowych krążków Sepultury "Beneath the Remains" (1989) i "Arise" (1991). Jesienią zespół przyjedzie z tym samym projektem do Europy. To doskonała okazja, żeby usłyszeć na żywo tak kultowe kompozycje jak "Inner Self", "Beneath the Remains", "Mass Hypnosis", "Arise", "Dead Embryonic Cells" czy "Desperate Cry".

20.11.2019
Warszawa / Progresja

Wydarzenie na Facebooku

 

 

Koncerty

Max & Iggor Cavalera - Warszawa