Konkurs: Wygraj bilet na koncert D.R.I.

Koncerty
2019-07-15
Konkurs: Wygraj bilet na koncert D.R.I.

Równo rok po poprzedniej wizycie, do Polski ponownie zawita amerykańska legenda crossover - formacja D.R.I. Tym razem zespół wystąpi 28 lipca 2019 w warszawskim Pogłosie. Wygraj bilet na koncert!

Zespół D.R.I powstał w 1981 roku w Houston w stanie Teksas. W 1983 roku muzycy zarejestrowali debiutancki album Dirty Rotten LP, na którym znalazły się 22 utwory o łącznym czasie trwania zamykającym się w 18 minutach. Album odniósł znaczący sukces, a zespół stał się inspiracją dla innych muzyków i znacząco przyczynił się do powstania gatunku znanego jako crossover, łączącego wpływy thrash metalu i hardcore-punka.

Od tego czasu D.R.I stale koncertuje, a dziś cieszy się statusem ikony dla fanów gatunku na całym świecie. Amerykanie mają na koncie 7 albumów studyjnych, a ich dyskografię zamyka wydany w czerwcu ubiegłego roku mini album But Wait...There's More!

28.07.2019
Warszawa / Pogłos
g. 19:00

Punkty sprzedaży biletów: www.winiarybookings.pl, www.biletomat.pl, www.eventim.pl, www.ticketmaster.pl, www.ticketos.pl, Media Markt, Empik.

Konkurs:

Mamy do wygrania dwie pojedyncze wejściówki na koncert. Wystarczy na adres szymon.kubicki@magazyngitarzysta.pl przesłać maila o tytule D.R.I. Mail musi zawierać imię i nazwisko. Wzięcie udziału w konkursie równoznaczne jest z zapoznaniem się i zaakceptowaniem regulaminu konkursu. Konkurs trwa do niedzieli (21 lipca) do północy.

Rozstrzygnięcie konkursu:

Dziękujemy za Wasze maile. Bilety na koncert otrzymują: Rafał Kłodos i Tadeusz Kasiński. Gratulujemy!

Zdjęcie: Jana Perry

Koncerty

D.R.I - Warszawa