Konkurs: Wygraj bilet na koncert Combichrist

Koncerty
2019-07-12
Konkurs: Wygraj bilet na koncert Combichrist

23 lipca w poznańskim klubie U Bazyla i dzień później w warszawskiej Proximie wystąpią czołowi przedstawiciele electro-industrial metalowej sceny - Combichrist. W naszym konkursie można wygrać bilety na koncerty. 

Podczas koncertów w Polsce zespół będzie promować najnowszy album studyjny „One Fire”, który ukazał się 7 czerwca nakładem Out Of Line Music. Krążek jest powrotem do industrialnych korzeni Combichrist. Płyta będzie promowana podczas światowej trasy, na którą złoży się ponad 80 koncertów w Ameryce Północnej i Europie, w tym największe letnie festiwale. Okładkę nowego albumu zaprojektował Deka Sepdian, który pracuje na stałe z Andym przy projektowaniu jego linii odzieżowej Deathrod.

Założony w 2003 roku przez znanego z Icon of Coil Andy'ego LaPlegua, Combichrist jest dziś jednym z najbardziej znanych zespołów na industrialno-metalowej scenie. Formacja ma na koncie dziewięć albumów studyjnych, wiele remiksów dla innych zespołów, udział w kilkudziesięciu kompilacjach oraz setki koncertów zagranych na całym świecie. Twórczość Combichrist była wykorzystywana w filmach science fiction, a także w grach (m.in. Devil May Cry). 

23.07.2019
Klub u Bazyla / Poznań

Wydarzenie na Facebooku

24.07.2019
Klub Proxima / Warszawa

Wydarzenie na Facebooku

Konkurs:

Mamy do wygrania po dwie pojedyncze wejściówki na koncerty w obydwu miastach. Wystarczy na adres szymon.kubicki@magazyngitarzysta.pl przesłać maila o tytule Combichrist. Mail musi zawierać imię i nazwisko oraz nazwę miasta, które wybieracie. Wzięcie udziału w konkursie równoznaczne jest z zapoznaniem się i zaakceptowaniem regulaminu konkursu. Konkurs trwa do wtorku (16 lipca) do północy.

Rozstrzygnięcie konkursu:

Dziękujemy za Wasze maile. Bilety na koncert otrzymują: Daniel Karycki i Anna Długopolska (Warszawa) oraz Szymon Kosakowski i Ewelina Kodzis (Poznań). Gratulujemy!