Konkurs: Wygraj bilet na koncert Angel Du$t

Koncerty
2019-07-08
Konkurs: Wygraj bilet na koncert Angel Du$t

Angel Du$t powraca do Polski na jedyny koncert z nowym albumem „Pretty Buff”. Odbędzie się on w Poznaniu, a my mamy bilety do wygrania!

Angel Du$t to grupa stworzona m.in. przez członków Turnstile i Trapped Under Ice, którzy znani są z melodyjnych, bardzo żywiołowych występów. Doskonale pamiętamy, kiedy zespół przyjechał z Touche Amore na wspólne koncerty do Polski, aby promować wówczas swoje najnowsze wydawnictwo „Rock The Fuck On Forever”. To była pierwsza wizyta Amerykanów w naszym kraju.

15 marca 2019 nakładem Roadrunner Records ukazał się album „Pretty Buff”, z którego podczas koncertu w Poznaniu premierowo usłyszymy na żywo takie numery jak „Want It All”, „Bang My Drum” czy „Big Ass Love”.

Wcześniej na scenie zaprezentuje się brytyjski Higher Power.

18.07.2019
Poznań / Pod Minogą

Bilety:
55 - https://winiarybookings.pl/bilety
60 - biletomat.pl, eventim.pl, ticketmaster.pl, ticketos.pl, Media Markt, Empik
65 - w dniu koncertu

Konkurs:

Mamy do wygrania dwie pojedyncze wejściówki na koncert. Wystarczy na adres szymon.kubicki@magazyngitarzysta.pl przesłać maila o tytule Angel Dust. Mail musi zawierać imię i nazwisko. Wzięcie udziału w konkursie równoznaczne jest z zapoznaniem się i zaakceptowaniem regulaminu konkursu. Konkurs trwa do czwartku (11 lipca) do północy.

 

Koncerty

Angel Du$t - Poznań