Konkurs: Wygraj bilet na koncert God Is An Astronaut

Koncerty
2019-07-04
Konkurs: Wygraj bilet na koncert God Is An Astronaut

Królowie post-rocka z God Is An Astronaut wracają do Polski na jedyny koncert, który odbędzie się 17 lipca we wrocławskim klubie Zaklęte Rewiry. Wygraj bilet na to wydarzenie!

Irlandzkie trio jest postrzegane jako jedna z najważniejszych grup instrumentalnych na scenie post-rockowej. To wszystko dzięki unikatowemu połączeniu intensywnej, rockowej zadziorności, eterycznych i emocjonalnych pejzaży dźwiękowych i budzącej podziw dynamiki z lekką dozą elektroniki. Nazwa zespołu jest inspirowana znanym cytatem z filmu „Nightbreed” – „God is an astronaut, Oz lies over the rainbow, and Midian is where the monsters live”, czyli „Bóg jest astronautą, Oz leży ponad tęczą, a Midian jest tam, gdzie żyją potwory” (cytat mający korzenie w teorii starożytnych astronautów, zapoczątkowanej przez Ericha von Dänikena). Dzisiaj dojrzali muzycy stają przed fanami z dziewiątym materiałem studyjnym.

Przez lata działalności zespół zagrał setki koncertów, dzięki swojemu unikatowemu stylowi i konsekwencji w twórczości muzycy zaskarbili sobie serca fanów na całym świecie, co najlepiej pokazują wypełnione po brzegi sale w Rosji, Brazylii, USA czy nawet Chinach. W zeszłym roku grupa wydała swój ostatni długogrający album „Epitaph”, który zaprezentowała w warszawskiej Progresji. Tym razem zespół pokaże się w stolicy Dolnego Śląska.

17.07.2019
Wrocław / Zaklęte Rewiry

Bilety:
69 - TUTAJ
74 - biletomat.pl, eventim.pl, ticketmaster.pl, ticketos.pl, Media Markt, Empik
79 - w dniu koncertu

Organizator: Winiary Bookings

Konkurs:

Mamy do wygrania dwie pojedyncze wejściówki na koncert. Wystarczy na adres szymon.kubicki@magazyngitarzysta.pl przesłać maila o tytule God Is An Astronaut. Mail musi zawierać imię i nazwisko. Wzięcie udziału w konkursie równoznaczne jest z zapoznaniem się i zaakceptowaniem regulaminu konkursu. Konkurs trwa do wtorku (9 lipca) do północy.

Rozstrzygnięcie konkursu:

Dziękujemy za maile. Wejściówki na koncert otrzymują: Norbert Włodek i Aleksander Jasiński. Gratulujemy!

Koncerty

God Is An Astronaut - Wrocław