Demob Happy supportem Royal Blood

Koncerty
2019-06-24
Demob Happy supportem Royal Blood

W lipcu rozpocznie się europejska trasa Royal Blood. Jedyny ich koncert w Polsce odbędzie się 26 lipca w warszawskim Palladium. Supportem będzie brytyjski zespół Demob Happy.

To pierwszy show Demob Happy w Polsce. Grupa ma na swoim koncie dwa albumy studyjne - Dream Soda (2015) oraz Holy Doom (2018). Trio z Brighton może poszczycić się wspólnymi występami z Jackiem Whitem podczas jego brytyjskiej części trasy koncertowej, promującej album Boarding House Reach w październiku 2018. Styl Demob Happy to szeroko pojęty alternatywny rock, będący mieszanką psychodelii z lat 60. oraz klasycznego grunge’u. Nieoczywista brzmieniowo i jednocześnie mocno harmonijna muzyka, balansuje pomiędzy refleksyjnością i tym, co w muzyce rockowej najważniejsze - czystą rozrywką! Jako inspiracje zespół przytacza twórczość Queens of the Stone Age i The Beatles.

“Niektóre zespoły chcą określać swój styl już przed napisaniem piosenek. My - po 10 latach wspólnego grania - w dalszym ciągu odnajdujemy własny styl i wciąż na nowo definiujemy swoje brzmienie” - mówi lider zespołu, Matthew Marcantonio.

26 lipca 2019
Palladium / Warszawa

Koncerty

Royal Blood - Warszawa