Konkurs: Wygraj bilet na koncert Our Last Night!

Koncerty
2019-06-19
Konkurs: Wygraj bilet na koncert Our Last Night!

Już 2 lipca we Wrocławiu wystąpi formacja Our Last Night. Weź udział w naszym konkursie i wygraj bilet na koncert!

Amerykanie zagrają 2 lipca we wrocławskich Zaklętych Rewirach w ramach letniej trasy europejskiej, promującej ich tegoroczny album „Let Light Overcome”, wydany w marcu własnym sumptem.

Pomimo młodego wieku członków zespołu, Our Last Night istnieją już 15 lat, a swoją ogromną popularność zyskali głównie dzięki niezwykle chwytliwym coverom największych hitów światowego popu. Gdyby funkcjonowali w latach pierwszych wydań kompilacji „Punk Goes Pop”, bez wątpienia byliby ich wyjątkową ozdobą. Bracia Wentworth opracowali patent na to, jak rozkochać publikę, a swoją przebojowość potrafili przenieść z sikcesami na albumy studyjne zawierające autorską twórczość. W ten sposób uzbierali już 5 albumów i 7 EP. Ich dyskografię zamyka tegoroczny materiał „Let Light Overcome”, który zespół wydał własnym sumptem. Co ciekawe, Our Last Night jako niezależny wydawca radzi sobie całkiem dobrze, bo ich drogi z Epitaph Records rozeszły się już w 2013 roku.

Od ostatniej wizyty braci Wentworth i spółki w Polsce mijają 2 lata. Zespół od tamtego czasu stał się jeszcze bardziej świadomy i dojrzały, a ich dyskografia powiększyła się o kolejny krążek. Polscy fani potrafią wypełnić sale, w których występuje Our Last Night, bo podczas ich pierwszej wizyty w kraju wyprzedały się wszystkie bilety w warszawskim klubie Hydrozagadka. Teraz przyjadą po raz pierwszy do Wrocławia i liczą na gorące przyjęcie.

2.07.2019
Zaklęte Rewiry / Wrocław

Bilety:
75 PLN - winiarybookings.pl
85 PLN - Biletomat, Eventim, Ticketmaster, Ticketos, Media Markt, Empik
95 PLN - w dniu koncertu

Konkurs:

Mamy do wygrania dwie pojedyncze wejściówki na koncert. Wystarczy na adres szymon.kubicki@magazyngitarzysta.pl przesłać maila o tytule Our Last Night. Mail musi zawierać imię i nazwisko. Wzięcie udziału w konkursie równoznaczne jest z zapoznaniem się i zaakceptowaniem regulaminu konkursu. Konkurs trwa do poniedziałku (24 czerwca) do północy.

Rozstrzygnięcie konkursu:

Dziękujemy za maile. Wejściówki otrzymują: Bartłomiej Klimek i Karol Walasik. Gratulujemy.

 

Koncerty

Our Last Night - Wrocław