Koncert Primal Scream już za kilka dni

Koncerty
2019-06-18
Koncert Primal Scream już za kilka dni

Przypominamy, że już 24 czerwca w warszawskim klubie Palladium wystąpi legendarna szkocka grupa Primal Scream.

W swojej trzydziestosiedmioletniej karierze, Primal Scream przeszli przez wszystkie etapy – od psychodelicznego popu do rock’n’rolla, od euforycznego rave’u do industrialnego gloomu. Nagrali płytę z George Clintonem i Kate Moss, zaprosili Mani ze Stone Roses i Kevina do wspólnego grania, przetrwali narkotykowe przeboje i śmierć gitarzysty Roberta „Thorb” Younga. Cokolwiek by się nie działo – zawsze brzmieli jak Primal Scream. I zawsze nagrywali świetną muzykę.

W ciągu tych ponad 30 lat, Primal Scream ryzykowali wiele razy, przywitali się i pożegnali z wieloma ludźmi i przy tym wszystkim – niewiele się martwili. Wydając kolejne single, które stawały się klasykami, zostali częścią brytyjskiego muzycznego dziedzictwa. 24 maja ukazał się kompilacyjny album „Maximum Rock’N’Roll: The Singles”, na którym znalazł się przekrój ze wszystkich wcześniejszych płyt zespołu.

24 czerwca 2019
Warszawa / Palladium

Cena biletów: 
Przedsprzedaż: 129 zł (miejsca stojące) / 150 zł (balkon – miejsca siedzące)
W dniu koncertu: 150 zł (miejsca stojące) / 180 zł (balkon – miejsca siedzące)

Miejsca zakupu biletów: www.ticketmaster.pl (bilety kolekcjonerskie), www.biletomat.pl (bilety kolekcjonerskie), www.ebilet.pl, www.empikbilety.pl, www.goingapp.pl, www.goout.net oraz sklepy sieci Empik i Media Markt.

 

Koncerty

Primal Scream - Warszawa