Thundermother wystąpią w Warszawie

Koncerty
2019-06-14
Thundermother wystąpią w Warszawie

Szwedzi potrafią grać rock’n’rolla jak mało która nacja, a Szwedki z Thundermother to żywe ucieleśnienie tego gatunku muzyki. Zespół wystąpi w Warszawie już 6 października.

Filippa Nassil i spółka potrafią porwać publikę swoimi riffami, a wokal Guernici Mancini wciąga w zabawę jeszcze mocniej. Teraz żeński kwartet ze Sztokholmu przywita się z polską publiką po raz pierwszy. Thundermother zagrają swój pierwszy headline show w naszym kraju 6 października w warszawskiej Hydrozagadce. Prawdziwi fani rocka nie mogą tego przegapić.

Wszystko zaczęło się w 2009 roku od gitarzystki Filippy Nassil. Minęło 10 lat, zespół przeszedł trochę zmian personalnych, ale jego pozycja na europejskiej scenie stale rośnie. Panie ze Sztokholmu zagrały setki koncertów, supportowały na trasach m.in. Michaela Monroe, W.A.S.P czy Danko Jones, a w zeszłym roku zaliczyły europejską trasę jako headliner, na której zagrały wiele wyprzedanych koncertów. Ich dyskografię, obejmującą 3 LP, zamyka „Thundermother” z 2018 roku. Materiał został wyprodukowany przez Thomasa Plec Johanssona, który współpracował m.in. z Mustasch, Hardcore Superstar czy Watain, a także zgarnął 3 statuetki Grammy dla najlepszego producenta muzycznego. Album ten jest inny i jeszcze mocniejszy niż poprzednie, a Filippa Nassil komentuje, że zespół bardzo chciał uzyskać grube brzmienie perkusji, które spotkać możemy w utworach AC/DC czy Airbourne. O tym, jaką energię mają Szwedki na scenie będzie można przekonać się w Warszawie.

6.10.2019
Hydrozagadka, Warszawa

Bilety:
65zł - www.winiarybookings.pl
70zł - Biletomat, Eventim, Ticketmaster, Ticketos, Media Markt, Empik
75zł - w dniu koncertu

 

Koncerty

Thundermother - Warszawa