Alter Bridge na jedynym koncercie w Polsce

Koncerty
2019-06-14
Alter Bridge na jedynym koncercie w Polsce

Jedna z najbardziej przebojowych amerykańskich formacji na jednym koncercie w Polsce. 23 listopada w warszawskiej Hali Bemowo wystąpi Alter Bridge.

18 października ukaże się nowa płyta zespołu, "Walk The Sky" i to właśnie w ramach trasy promującej ten album Alter Bridge zagra 23 listopada w warszawskiej Hali Bemowo. Grupa pojawi się w znakomitym towarzystwie, w roli gości specjalnych wystąpią Shinedown oraz The Raven Age.

Najnowszy, szósty już w dorobku krążek Alter Bridge ukaże się 18 października w barwach Napalm Records. Na płycie znajdzie się 14 kompozycji, a kwartet w składzie Myles Kennedy (wokal, gitara), Mark Tremonti (gitary, wokal), Brian Marshall (bas) oraz Scott Philips (perkusja) zapowiada, że osiągnął na niej twórczy szczyt swoich możliwości. Zespół czerpiąc z dotychczasowych płyt, na "Walk The Sky" stworzył coś zupełnie nowego. Już samo podejście do pracy nad nowym albumem było inne niż wcześniej. Płyta powstała na bazie kompletnych pomysłów na utwory, stworzonych przez Kennedy'ego i Tremontiego, a następnie utwory te szlifowane były przez cały zespół. Pierwszy singiel „Wouldn't You Rather” jest kwintesencją Alter Bridge i ukaże się za 2 tygodnie, w piątek 28 czerwca.

Na żywo zespół zobaczyć będzie można w Europie w listopadzie i grudniu. Alter Bridge towarzyszyć będą goście specjalni: Shinedown (wszystkie daty), Sevendust (tylko koncerty w Anglii) oraz The Raven Age (wszystkie daty z wyłączeniem Wielkiej Brytanii).

Mark Tremonti nie kryje entuzjazmu:„Jesteśmy zaszczyceni mogąc powrócić tej zimy z naszymi przyjaciółmi z Shinedown, Sevendust i The Raven Age. Do zobaczenia wkrótce, nie moglibyśmy być bardziej zadowoleni z tego składu i już nie możemy się doczekać, by podzielić się z wami naszymi nowymi utworami!”

23.11.2019
Warszawa / Hala Bemowo

Otwarcie bram: 19:00
Start: 19:30

Ceny biletów:
240 PLN (w przedsprzedaży)
260 PLN (w dniu koncertu)

Bilety do nabycia od 18 czerwca na stronach:
http://shop.metalmind.com.pl (kolekcjonerskie)
www.eventim.pl
www.ebilet.pl
www.biletin.pl

Koncerty

Alter Bridge - Warszawa