The National na jedynym koncercie w Warszawie

Koncerty
2019-05-27
The National na jedynym koncercie w Warszawie

25 listopada w hali COS Torwar w Warszawie wystąpi zespół The National. Grupa, na której czele stoi charyzmatyczny Matt Berninger, wraca do Polski z nowym materiałem.

The National przez lata ugruntowali sobie czołową pozycję na światowym rynku muzycznym. Dziś wyprzedają koncerty w najbardziej prestiżowych halach i pojawiają się jako headlinerzy na największych festiwalach. Zespół tworzą niezmiennie Matt Berninger (wokal), bracia: Aaron (gitara, bas, klawisze) i Bryce Dessner (gitara, klawisze) oraz Scott (bas, gitara) i Bryan Devendorf (perkusja).

Wydany 17 maja 2019 roku „I Am Easy To Find” to już ósmy krążek The National. Wcześniejszy album, „Sleep Well Beast” (2017) został nagrodzony statuetką Grammy. Nowa płyta powstawała głównie w Long Pond Studio w Hudson Valley w stanie Nowy Jork. Dodatkowo nagrania odbyły się m.in. w Paryżu, Berlinie, Cincinnati, Austin, Dublinie i Nowym Jorku. Na krążku gościnnie usłyszymy Sharon Van Etten, Brooklyn Youth Chorus, Lisę Hannigan, Minę Tindle i innych.

Premierze wydawnictwa „I Am Easy To Find” towarzyszył film o tym samym tytule. Obraz wyreżyserował nominowany do Oscara Mike Mills („Debiutanci”, „Kobiety i XX wiek”), natomiast główną rolę zagrała w nim Alicia Vikander („Ex Machina”, „Tulipanowa gorączka”).

 

25 listopada 2019
Warszawa / Torwar

Ceny biletów:
Płyta: 165 zł
Siedzące kat.1: 205 zł
Siedzące kat.2: 165 zł

The National za pośrednictwem organizacji PLUS1 przekazuje 5zł z każdego sprzedanego biletu na wybrany szczytny cel. Więcej informacji na stronie: www.plus1.org.

Bilety: eBilet | GoOut | Going. | empikbilety

Organizator: Charm Music Polska 
https://www.facebook.com/pg/Charm.Music.Polska/
www: pl.charm-music.eu

Zdjęcie: Graham MacIndoe

Koncerty

The National - Warszawa