The Contortionist wystąpi w Warszawie

Koncerty
2019-05-24
The Contortionist wystąpi w Warszawie

Prog metalowa perełka wytwórni Good Fight Music na jedynym koncercie w Polsce. The Contortionist zagrają 8 sierpnia w warszawskiej Hydrozagadce.

Amerykanie zaprezentują materiał z niezwykle chwalonego przez światowe media albumu „Clairvoyant”, jak również nieco starsze utwory. Zapowiada się wyjątkowa noc dla fanów progresywnych brzmień.

Amerykanie od momentu rozpoczęcia działalności w 2007 roku przeszli niemałą metamorfozę. Pierwsze materiały pozwalały klasyfikować zespół jako deathcore, jednak progresywno-djentowe inspiracje muzyków wkrótce wzięły górę. Dzisiaj słychać w ich twórczości idealny balans pomiędzy metalową dynamiką i dokładnością a prog-rockową duszą. Przez 12 lat odhaczyli na koncertowej mapie sporo krajów, a scenę dzielili m.in. z takimi tuzami jak Animals As Leaders, Born Of Osiris, Periphery, Between the Buried and Me, After the Burial czy TesseracT.

The Contortionist mają na koncie 4 albumy studyjne i 4 EPki. Ich ostatni materiał „Clairvoyant” z 2017 roku został znakomicie przyjęty zarówno przez fanów jak i media. Na liście prestiżowego magazynu Billboard 200 w kategorii Independent Albums dotarł do ósmej pozycji, a w kategorii Hard Rock Albums zajął 7 miejsce.

8 sierpnia 2019
Hydrozagadka / Warszawa

Bilety:
55 PLN - https://winiarybookings.pl/bilety
65 PLN - Biletomat, Eventim, Ticketos, Ticketmaster, Empik, Media Markt
75 PLN - w dniu koncertu

 

Koncerty

The Contortionist - Warszawa