Mystic Festival 2019 - Kończą się bilety na płytę

Koncerty
2019-05-17
Mystic Festival 2019 - Kończą się bilety na płytę

Organizatorzy Mystic Festival informują, że sprzedało się już ponad 70% miejsc na płytę na pierwszy dzień festiwalu (karnetów oraz biletów jednodniowych). 

Na tegoroczną edycję festiwalu zostało już mniej niż 30% karnetów i biletów na 25 czerwca (m.in. Slipknot, In Flames, Amon Amarth, Powerwolf, Testament, Soulfly) na sektor „płyta”. Cieszą się one wyjątkowym zainteresowaniem, więc polecamy zaplanować ich zakup na najbliższe tygodnie. Nie przegapcie okazji, by uczestniczyć w największym metalowym festiwalu w Polsce.

Tegoroczna edycja Mystic Festival odbędzie się w 25 i 26 czerwca w Tauron Arenie Kraków oraz w otaczającym halę Parku Lotników.

Pełen line-up Mystic Festival 2019: Slipknot, Sabaton, Within Temptation, King Diamond, In Flames, Emperor, Amon Amarth, Powerwolf, Trivium, Testament, Carcass, Soulfly, Vltimas, Batushka, Possessed, Eluveitie, Jinjer, Hatebreed, Immolation, Crowbar, Municipal Waste, Power Trip, Frog Leap, Grand Magus, Omnium Gatherum, Lost Society, In Twilight's Embrace oraz Entropia.

Bilety na Mystic Festival są dostępne na www.mysticfestival.pl (kolekcjonerskie) oraz www.eventim.pl

Ceny biletów jednodniowych:
Płyta - 319 zł
Siedzące poziom A - 359 zł
Siedzące poziom C - 279 zł

Ceny karnetów 2-dniowych:
Płyta – 509 zł
Sektory A – 559 zł
Sektory C – 459 zł

Ceny karnetów VIP - 999 zł.

Karnet VIP zawiera:
- wejście na teren imprezy w oba dni festiwalowe, miejsce numerowane na sektorze B4 lub B5 (miejsce jest przydzielane przez organizatora według kolejności zamówień) wewnątrz Tauron Arena Kraków
- dostęp do specjalnej strefy restauracyjnej (wewnątrz Tauron Arena Kraków)
- open bar (piwo, wino, napoje, woda)
- zimne i cieple przekąski typu finger food
- zestaw gadżetów festiwalowych - koszulka, torba eco oraz unikatowy plakat
- bilet kolekcjonerski, który otrzymasz na festiwalu

Bilety kolekcjonerskie na płytę (karnety oraz jednodniowe) oraz karnety VIP dostępne są wyłącznie na tickets.mysticfestival.pl. Numerowane bilety na trybuny siedzące (karnety oraz jednodniowe) dostępne są wyłącznie na eventim.pl. Płyta nie będzie podzielona na strefę Golden Circle czy Early Birds.