New Model Army na pięciu koncertach w Polsce

Koncerty
2019-05-16
New Model Army na pięciu koncertach w Polsce

Formacja New Model Army zapowiedziała nową płytę i ogromną trasę koncertową, której 5 przystanków odbędzie się w Polsce. W październiku grupa zawita do Poznania, Gdyni, Warszawy, Wrocławia i Krakowa.

New Model Army to kultowy zespół, powstały w 1980 roku w Bradford. Autorzy takich kawałków jak "Vagabonds", "51st State", czy "Small Town England" sprzedali już ponad półtora miliona egzemplarzy płyt, mimo że ich single nigdy nie trafiały na listy przebojów. Za najlepsze albumy w dyskografii grupy uznaje się "No Rest For The Wicked" oraz "Thunder and Consolation", a w przyszłym roku zespół będzie świętować trzydziestą rocznicę istnienia.

Już 23 sierpnia ukaże się nowy studyjny album New Model Army, zatytułowany „From Here”. Wszystkie utwory na nowy album zostały napisane w dwa miesiące, a muzycy nagrywali je przez 9 dni pracując w pięknie położonym Ocean Sounds Recordings, znajdującym się na norweskiej wyspie Giske.

13 października 2019 - Poznań / Tama
15 października 2019 - Gdynia / Ucho
16 października 2019 - Warszawa / Proxima
17 października 2019 - Wrocław / Stary Klasztor
18 października 2019 - Kraków / Kwadrat

Ceny biletów:
79 zł (przedsprzedaż)
90 zł (w dniu koncertu)

Miejsca sprzedaży biletów: www.ticketmaster.pl (bilety kolekcjonerskie), www.ebilet.pl, www.biletomat.pl (bilety kolekcjonerskie), www.empikbilety.pl, www.goingapp.pl oraz sklepy sieci Empik i Media Markt.

Koncerty

New Model Army - Poznań

New Model Army - Gdynia

New Model Army - Warszawa

New Model Army - Wrocław

New Model Army - Kraków