Trzy polskie koncerty Skillet

Koncerty
2019-05-16
Trzy polskie koncerty Skillet

W ramach nadchodzącej trasy koncertowej promującej najnowszy album "Victorious", na trzech koncertach w Polsce wystąpi formacja Skillet.

Skillet, multi-platynowy zespół rockowy ogłosił europejską trasę koncertową „Skillet: Victorious Tour”, zaplanowaną na listopad i grudzień 2019 roku. Trasa będzie promować najnowszy album "Victorious", którego premierę zapowiedziano na 2 sierpnia.

"Cieszymy się, że wracamy z trasą koncertową do Europy. Nie mogę się doczekać, aby podzielić się nową muzyką z naszymi fanami. Widzę mnóstwo komentarzy od naszych międzynarodowych fanów na portalach społecznościowych, więc priorytetem było dla mnie spotkanie z nimi i wspólne spędzenie czasu" - mówi John Cooper. "Cieszę się, że będziemy mogli dać fanom niesamowity, pełny zestaw naszych nowych piosenek oraz porozmawiać ze ‘starymi’ i nowymi fanami podczas M&G"

Skillet ma na koncie złote, platynowe i podwójnie platynowe albumy i zajmuje wysoką pozycję na liście najlepiej sprzedających się zespołów rockowych XXI wieku, gromadząc ponad 1 miliard streamów w samym tylko 2018 roku. Do 2019 roku nie tylko zdobyli kilka nominacji do nagród Grammy i sprzedali ponad 12 milionów albumów na całym świecie, ale także otrzymali nagrodę Billboard Music Award za podwójną platynową płytę "Awake".

Już w listopadzie Skillet wystąpi z nowym materiałem na trzech koncertach w Polsce.

12 listopada – Wrocław, Centrum Koncertowe A2
13 listopada – Warszawa, Klub Stodoła
20 listopada – Kraków, Klub Studio

Bilety dostępne na www.Stodola.pl oraz www.LiveNation.pl.

Koncerty

Skillet - Wrocław

Skillet - Warszawa

Skillet - Kraków