Northlane wraca do Polski

Koncerty
2019-05-14
Northlane wraca do Polski

Northlane zapowiada nowy album i wraca po rocznej przerwie na koncert do Polski. Australijczycy wystąpią 12 grudnia na jedynym polskim koncercie w warszawskim klubie Proxima.

W roli supportów wystąpią Silent Planet, Void of Vision oraz gość specjalny, który zostanie ogłoszony już niebawem.

„Wychowałem się w piekle, ale udało mi się” - mówi wokalista Northlane - Marcus Bridge. „Wychowany w miejscu, w którym nie powinienem był być ani żadne inne dziecko, ale udało mi się od niego uwolnić”. Ta podróż z piekła opisana jest przez Bridge’a na „Alien”, piątym albumie metalowców z Sydney, Northlane, który ukaże się 2 sierpnia 2019 r. Dla zespołu, który tradycyjnie skupiał się problemach świata zewnętrznego, jest to z pewnością najbardziej osobisty materiał w ich karierze.

„Dorastałem z rodzicami, którzy byli mocno uzależnieni od heroiny i innych rzeczy” - mówi Bridge. "Z tym uzależnieniem przyszła agresja ze strony mojego taty, a moja mama przebywała w pobliżu handlarzy narkotyków i ludzi, którzy byli właścicielami klubów w Kings Cross. W takich miejscach nie powinno być dzieci. Zwłaszcza, gdy jesteś dorastającym dzieciakiem. Widziałem wiele szalonych rzeczy".

12 grudnia 2019
Warszawa/Proxima

Bilety:
79 - https://winiarybookings.pl
85 - biletomat.pl, eventim.pl, ticketmaster.pl, ticketos, Media Markt, Empik
95 - w dniu koncertu

 

Koncerty

Northlane - Warszawa