Konkurs: wygraj bilet na koncert The Word Alive

Koncerty
2019-04-18
Konkurs: wygraj bilet na koncert The Word Alive

11 maja w klubie Pod Minogą w Poznaniu, na jedynym koncercie w Polsce wystąpi formacja The Word Alive, która obchodzi 10 lecie. Wygraj bilet na koncert!

The Word Alive to amerykańska grupa z Phoenix w stanie Arizona powstała w 2008 roku. W ubiegłym roku ukazał się piąty album zespołu „Violent Noise”, na którym znajdują się takie hity jak „Why Am I Like This?”, „Human” czy „Red Clouds”. Kwartet w składzie Telle Smith [wokale], Zack Hansen [gitara], Tony Pizzuti [gitara] i Matt Horn [perkusja] oscyluje między mocnymi numerami, elektroniką i emocjonalnym przekazem. Niejednokrotnie dzielili scenę z takimi gigantami jak m.in. Killswitch Engage, A Day To Remember czy Motionless In White. Ostatni występ The Word Alive w Polsce miał miejsce w roku 2017, kiedy grupa supportowała Asking Alexandria.

W roli supportów zobaczymy Aviana, Of Virtue i Make Them Suffer.

11.05.2019
Poznań / Klub Pod Minogą

Bilety:
69 PLN - TUTAJ
74 PLN - Biletomat.pl, Eventim.pl, Ticketmaster.pl, Ticketos.pl, Media Markt, Empik
80 PLN - w dniu koncertu

Punkty sprzedaży: www.winiarybookings.pl, www.biletomat.pl, www.eventim.pl, www.ticketmaster.pl, www.ticketos.pl, Media Markt, Empik.

Konkurs:

Mamy do wygrania dwie pojedyncze wejściówki na koncert. Wystarczy na adres szymon.kubicki@magazyngitarzysta.pl przesłać maila o tytule The Word Alive. Mail musi zawierać imię i nazwisko. Wzięcie udziału w konkursie równoznaczne jest z zapoznaniem się i zaakceptowaniem regulaminu konkursu. Konkurs trwa do wtorku (23 kwietnia) do północy.

 

Koncerty

The Word Alive - Poznań