God Is An Astronaut we Wrocławiu

Koncerty
2019-04-12
God Is An Astronaut we Wrocławiu

God Is An Astronaut wraca do Polski na jedyny koncert. Królowie post-rocka wystąpią 17 lipca we wrocławskim klubie Zaklęte Rewiry!

Irlandzkie trio jest postrzegane jako jedna z najważniejszych grup instrumentalnych na scenie post-rockowej. To wszystko dzięki unikatowemu połączeniu intensywnej, rockowej zadziorności, eterycznych i emocjonalnych pejzaży dźwiękowych i budzącej podziw dynamiki z lekką dozą elektroniki. Nazwa zespołu jest inspirowana znanym cytatem z filmu „Nightbreed” – „God is an astronaut, Oz lies over the rainbow, and Midian is where the monsters live”, czyli „Bóg jest astronautą, Oz leży ponad tęczą, a Midian jest tam, gdzie żyją potwory” (cytat mający korzenie w teorii starożytnych astronautów, zapoczątkowanej przez Ericha von Dänikena). Dzisiaj dojrzali muzycy stają przed fanami z dziewiątym materiałem studyjnym.

Przez lata działalności zespół zagrał setki koncertów, dzięki swojemu unikatowemu stylowi i konsekwencji w twórczości muzycy zaskarbili sobie serca fanów na całym świecie, co najlepiej pokazują wypełnione po brzegi sale w Rosji, Brazylii, USA czy nawet Chinach. W zeszłym roku grupa wydała swój ostatni długogrający album „Epitaph”, który zaprezentowała w warszawskiej Progresji. Tym razem zespół pokaże się w stolicy Dolnego Śląska.

17.07.2019
Wrocław / Zaklęte Rewiry

Bilety:
69 - TUTAJ
74 - biletomat.pl, eventim.pl, ticketmaster.pl, ticketos.pl, Media Markt, Empik
79 - w dniu koncertu

Organizator: Winiary Bookings

Koncerty

God Is An Astronaut - Wrocław