Primal Scream na koncercie w Polsce

Koncerty
2019-04-09
Primal Scream na koncercie w Polsce

Agencja Go Ahead zaprasza na koncert legendarnej szkockiej grupy Primal Scream. Zespół wystąpi już 24 czerwca w warszawskim klubie Palladium.

W swojej trzydziestosiedmioletniej karierze, Primal Scream przeszli przez wszystkie etapy – od psychodelicznego popu do rock’n’rolla, od euforycznego rave’u do industrialnego gloomu. Nagrali płytę z George Clintonem i Kate Moss, zaprosili Mani ze Stone Roses i Kevina do wspólnego grania, przetrwali narkotykowe przeboje i śmierć gitarzysty Roberta „Thorb” Younga. Cokolwiek by się nie działo – zawsze brzmieli jak Primal Scream. I zawsze nagrywali świetną muzykę.

W ciągu tych ponad 30 lat, Primal Scream podjęli wiele ryzyka, przywitali się i pożegnali z wieloma ludźmi i przy tym wszystkim – niewiele się martwili. Wydając kolejne single, które stawały się klasykami, zostali częścią brytyjskiego muzycznego dziedzictwa. 24 maja, na miesiąc przed koncertem, ukaże się album „Maximum Rock’N’Roll: The Singles”, na którym usłyszymy przekrój ze wszystkich wcześniejszych płyt zespołu.

24 czerwca 2019
Warszawa / Palladium

Cena biletów:
Przedsprzedaż: 129 zł (miejsca stojące) / 150 zł (balkon – miejsca siedzące)
W dniu koncertu: 150 zł (miejsca stojące) / 180 zł (balkon – miejsca siedzące)

Miejsca zakupu biletów: www.ticketmaster.pl (bilety kolekcjonerskie), www.biletomat.pl (bilety kolekcjonerskie), www.ebilet.pl, www.empikbilety.pl, www.goingapp.pl, www.goout.net oraz sklepy sieci Empik i Media Markt.

Koncerty

Primal Scream - Warszawa