Cigarettes After Sex wraca do Polski

Koncerty
2019-04-02
Cigarettes After Sex wraca do Polski

Cigarettes After Sex, zespół uwielbiany w naszym kraju powraca aż na 3 koncerty. 4 czerwca muzycy wystąpią we Wrocławiu, dzień później w Warszawie, a swoją mini-trasę po Polsce zakończą 6 czerwca w Krakowie.

Cigarettes After Sex to ambient-popowa grupa, powstała w El Paso w Teksasie w 2008 roku. Na czele składu stoi Greg Gonzalez (wokal, gitara elektryczna, gitara akustyczna), a towarzyszą mu Phillip Tubbs (klawisze), Randy Miller (bas) i Jake Tomsky (perkusja). W ich twórczości słychać echa Cocteau Twins, Red House Painters czy Julee Cruise. Aktualnie muzycy mieszkają i tworzą w Nowym Jorku. Na koncertach zespołu panuje magiczna, niepowtarzalna atmosfera, a dotychczasowe występy w Polsce cieszyły się ogromnym zainteresowaniem wśród fanów i błyskawicznie się wyprzedawały. W 2017 zespół wydał swój pierwszy, długogrający album, zatytułowany po prostu "Cigarettes After Sex".

4 czerwca 2019
Wrocław / A2

5 czerwca 2019
Warszawa / Palladium

6 czerwca 2019
Kraków / Kwadrat

Cena biletów:
99 zł (przedsprzedaż)
120 zł (w dniu koncertu)

Miejsca zakupu biletów: www.ticketmaster.pl (bilety kolekcjonerskie), www.ebilet.pl, www.biletomat.pl (bilety kolekcjonerskie), www.empikbilety.pl, www.goingapp.pl oraz sklepy sieci Empik, Media Markt.

Organizator: Go Ahead

Koncerty

Cigarettes After Sex - Wrocław

Cigarettes After Sex - Warszawa

Cigarettes After Sex - Kraków