Konkurs: Wygraj bilet na koncert The Ocean!

Koncerty
2019-03-18
Konkurs: Wygraj bilet na koncert The Ocean!

Już 29 marca do Poznania przyjedzie niemiecka formacja The Ocean. Weź udział w naszym konkursie i wygraj bilet na ten koncert.

Po rewelacyjnym przyjęciu albumu „Phanerozoic I: Palaeozoic” i porywających koncertach premierowych w Krakowie i Warszawie, agencja Winiary Bookings zaprasza na kolejny koncert niemieckiego kolektywu The Ocean. Tym razem grupa wraz z gośćmi specjalnymi - Downfall of Gaia i Herod - wystąpi 29 marca 2019 roku w poznańskim klubie U Bazyla.

Pochodzący z Berlina The Ocean będzie promować wydany w listopadzie 2018 roku album „Phanerozoic I: Palaeozoic”. Ósmy krążek w dyskografii działającego od 2000 roku zespołu jest zarazem pierwszą częścią planowanego konceptu, część druga ukaże się w 2020 roku. Koncepcyjnie i muzycznie „Phanerozoic" jest brakującym ogniwem między albumami "Precambrian" (2007) a "Heliocentric" / "Anthropocentric" (2010).

29.03.2019
U Bazyla / Poznań

Wydarzenie na FB

Bilety:
65 PLN - www.winiarybookings.pl
75 PLN - biletomat.pl, eventim.pl, ticketmaster.pl
85 PLN - w dniu koncertu

Konkurs:

Mamy do wygrania dwie pojedyncze wejściówki na koncert. Wystarczy na adres szymon.kubicki@magazyngitarzysta.pl przesłać maila o tytule The Ocean. Mail musi zawierać imię i nazwisko. Wzięcie udziału w konkursie równoznaczne jest z zapoznaniem się i zaakceptowaniem regulaminu konkursu. Konkurs trwa do niedzieli (24 marca) do północy.

Rozstrzygnięcie konkursu:

Dziękujemy za udział w konkursie. Bilety otrzymują Agnieszka Klimowska i Bartosz Pulak. Gratulujemy.

Zdjęcie: David Robinson

 

Koncerty

The Ocean - Poznań