Nick Murphy w Warszawie

Koncerty
2019-03-13
Nick Murphy w Warszawie

Agencja Go Ahead zaprasza na koncert Nicka Murphy’ego (fka Chet Faker). Australijczyk wystąpi 13 października w warszawskiej Stodole.

Nick Murphy wraca do Wielkiej Brytanii i Europy w październiku tego roku, aby promować swój nowy album – „Run Fast Sleep Naked”. Płyta ukaże się 26 kwietnia, a 4 marca poznaliśmy pierwszy singiel – „Sanity”. Aby przygotować swój drugi album, Murphy spędził cztery lata podróżując po świecie wraz z mikrofonem w walizce, nagrywając partie wokalne w miejscach, które najbardziej go zainspirowały. W tym czasie, pochodzący z Melbourne wokalista, producent i multiinstrumentalista, znany wcześniej jako Chet Faker, zanurzył się w głębokiej autoanalizie. „Run Fast Sleep Naked” to płyta, na której Nick nieustannie szuka i zadaje pytania.

Najnowszy album to następca dobrze przyjętych wydawnictw „Missing Link” (EP wydana w 2017 roku, już jako Nick Murphy) i „Built on Glass” – pierwszej długogrającej płyty wydanej w 2014 jako Chet Faker. Mimo że wokale na „Run Fast Sleep Naked” były nagrywane w różnych miejscach na świecie, w tym w salonie babci Nicka, w studiu w Tokio, na wakacjach spędzonych z rodziną w Nowej Zelandii czy w swoim mieszkaniu w Nowym Jorku – muzyka była w większości nagrana w Figure 8 w Brooklynie. Aby nadać ostateczny kształt, Murphy zaangażował 20 muzyków sesyjnych i orkiestrę, osadzając każdą piosenkę w nieoczekiwanych teksturach i szalenie zróżnicowanych tonach.

Nick Murphy nawiązał współpracę z fundacją PLUS 1, w związku z czym 5 zł z każdego sprzedanego biletu przeznaczone jest dla organizacji zapewniających godność i równość społecznościom, które tego potrzebują.

13 października 2019
Warszawa / Stodoła

Cena biletów:
miejsca stojące - 130 zł (przedsprzedaż) / 145 zł (w dniu koncertu);
balkon (miejsca siedzące numerowane) - 145 zł

Miejsca sprzedaży biletów: www.ticketmaster.pl, www.ebilet.pl, www.biletomat.pl, www.empikbilety.pl, www.stodola.pl oraz sklepy sieci Empik i Media Markt. Bilety będą dostępne również w kasie Klubu Stodoła.

 

Koncerty

Nick Murphy - Warszawa