James Bay wystąpi w Warszawie

Koncerty
2019-03-08
James Bay wystąpi w Warszawie

Agencja Go Ahead zaprasza na pierwszy w Polsce koncert Jamesa Baya. Brytyjczyk wystąpi 10 lipca w warszawskiej Stodole.

Pierwsza EPka Jamesa, „The Dark Of The Morning” pojawiła się w 2013 roku. Rok później, Bay ruszył w trasę koncertową z Hozierem. Mimo dobrze przyjętego singla z kolejnej EPki, „Let It Go”, dopiero jego debiutancki album „Chaos And The Calm” z 2015 roku sprawił, że o wokaliście stało się głośno. Single „Hold Back The River” i „Let It Go” mają setki milionów wyświetleń w serwisach Youtube czy Spotify i to one sprawiły, że płyta pokryła się podwójną platyną. Najlepszym potwierdzeniem sukcesu niech będą choćby nominacje do nagrody Grammy za najlepszy rockowy album, najlepszą rockową piosenkę, i najlepszego nowego artystę. W tym samym roku, wokalista zdobył nagrodę Brit w kategorii „najlepszy brytyjski wokalista”.

W 2018 Bay wrócił z nowym albumem „Electric Light”, w którym zmienił brzmienie znane z „Chaos And The Calm”. Klasyczne gitarowe dźwięki, połączone z nieco bluesowym wokalem zostały zastąpione większą ilością elektroniki i popu. 

Koncert w Stodole 10 lipca 2019 roku będzie pierwszym koncertem Jamesa Baya w Polsce.

10 lipca 2019
Warszawa / Stodoła

Cena biletów:
miejsca stojące - 129 zł (przedsprzedaż) / 150 zł (w dniu koncertu)
balkon (miejsca siedzące numerowane) - 150 zł

Miejsca sprzedaży biletów: www.ticketmaster.pl, www.ebilet.pl, www.biletomat.pl, www.empikbilety.pl, www.stodola.pl oraz sklepy sieci Empik i Media Markt. Bilety będą również dostępne w kasie Klubu Stodoła.

Koncerty

James Bay - Warszawa