Airbourne wracają do Polski

Koncerty
2019-02-26
Airbourne wracają do Polski

Zapraszamy na trzy polskie koncerty Australijczyków z Airbourne. Zespół wystąpi we wrześniu w Gdyni, Warszawie i Krakowie.

Zespół niezmiennie od 2003 roku pokazuje nam, jak grać hard rocka w dzisiejszych czasach. Powstał z inicjatywy braci O’Keeffe – Joela i Ryana, do których dołączyli Justin Street i Davida Roads. Muzycy nie ukrywali inspiracji swoimi australijskimi przodkami – AC/DC.

Do tej pory ukazały się 4 albumy Airbourne – ostatni „Breakin’ Outta Hell” w 2016 roku. Sami muzycy mówią, że piosenki na nim zawarte to „czysty rock ‘n’ roll bez zbędnych efektów gitarowych, czy sztuczek studyjnych”. W kolejnym roku zespół opuścił gitarzysta, David Roads, a jego miejsce zajął Matt Harrison. Muzyka Airbourne to połączenie oldschollowego wokalu i soczystych gitarowych solówek. Nie znajdziemy w niej żadnych ballad. Ich koncerty są najlepszym przykładem, że rock’n’roll ma się dobrze.

Godziny:
19:00 – wejście
20:00 – support
21:00 - Airbourne

24 września 2019
Gdynia / Ucho

Wydarzenie na Facebooku

25 września 2019
Warszawa / Proxima

Wydarzenie na Facebooku

26 września 2019
Kraków / Kwadrat

Wydarzenie na Facebooku

Ceny biletów:
89 zł (przedsprzedaż)
100 zł (w dniu koncertu)

Miejsca zakupu biletów: www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.ebilet.pl, www.ticketmaster.pl, www.empikbilety.pl oraz sklepy sieci Empik, Media Markt

 

Koncerty

Airbourne - Gdynia

Airbourne - Warszawa

Airbourne - Kraków