Dwa koncerty Combichrist

Koncerty
2019-02-25
Dwa koncerty Combichrist

Czołowi przedstawiciele electro-industrial metalowej sceny powracają z nowym albumem. Combichrist zapowiadają na 7 czerwca premierę dziewiątego krążka studyjnego „One Fire”, który ukaże się nakładem Out Of Line Music. 

To najlepsza okazja, aby wrócić do Polski, gdzie zespół zagra premierowe koncerty 23 lipca w poznańskim klubie U Bazyla i dzień później w warszawskiej Proximie.

Założony w 2003 roku przez znanego z Icon of Coil Andy'ego LaPlegua, Combichrist jest dziś jednym z najbardziej znanych zespołów na industrialno-metalowej scenie. Formacja ma na koncie osiem albumów studyjnych, wiele remiksów dla innych zespołów, udział w kilkudziesięciu kompilacjach oraz setki koncertów zagranych na całym świecie. Twórczość Combichrist była wykorzystywana w filmach science fiction, a także w grach (m.in. Devil May Cry). W czerwcu zespół powróci z nowym albumem „One Fire”, zapowiadanym jako powrót do głębokich, industrialowych korzeni Combichrist. Płyta będzie promowana podczas światowej trasy, na którą złoży się ponad 80 koncertów w Ameryce Północnej i Europie, w tym największe letnie festiwale. Okładkę nowej płyty zaprojektował Deka Sepdian, który pracuje na stałe z Andym przy projektowaniu jego linii odzieżowej Deathrod.

23.07.2019
Klub u Bazyla / Poznań

Wydarzenie na Facebooku

24.07.2019
Klub Proxima / Warszawa

Wydarzenie na Facebooku

 

 

Koncerty

Combichrist - Poznań

Combichrist - Warszawa