Morcheeba przyjedzie do Polski

Koncerty
2019-02-05
Morcheeba przyjedzie do Polski

Morcheeba to legenda brytyjskiego trip hopu. Zespół powstał w połowie lat dziewięćdziesiątych i wydał dotychczas dziewięć studyjnych albumów, które sprzedały się w nakładzie ponad 10 milionów egzemplarzy. Twórcy hitów takich, jak „The Sea”, Otherwise”, czy „Rome Wasn’t Built In A Day” zgrają w Warszawie, Gdańsku i Krakowie.

Obecnie trzon Morcheeby stanowią Skye Edawrds i Ross Godfrey, którzy też stworzyli zespół wraz z Paulem Godfreyem w 1995 roku. Morcheeba od ponad dwóch dekad utrzymuje się na piedestale najlepszych trip hopowych grup na świecie, niezmiennie zachwycając i zaskakując fanów.

Brytyjczycy przyjadą do Polski promować swój najnowszy, dziewiąty album „Blaze Away”, który został wydany po pięcioletniej przerwie. Płyta zadziwia świeżością i zręcznością, z jaką Skye i Ross poruszają się między muzycznymi gatunkami. Po ponad dwóch dekadach na scenie Morcheeba nie musi nic udowadniać, tworząc muzykę bez schematów i ograniczeń. „Blaze Away” emanuje artystyczną wolnością i niezwykłą swobodą. Na płycie pojawiają się także znakomici goście, Roots Manuva, Benjamin Biolay, czy Amanda Zamolo.

Zespół znany jest z fantastycznych występów na żywo, o czym już niedługo przekonać się będą mogli polscy fani. Morcheeba przyjedzie do Polski by zagrać aż trzy koncerty - 27 lutego wystąpi w Warszawie, dzień później w Gdańsku a 1 marca w Krakowie. Poza utworami z najnowszej płyty na koncercie nie zabraknie największych hitów.

27 lutego 2019
Progresja / Warszawa

Wydarzenie na Facebooku

28 lutego 2019
B90 / Gdańsk

Wydarzenie na Facebooku

1 marca 2019
Kwadrat / Kraków

Wydarzenie na Facebooku

Bilety dostępne na fource.pl, goout.pl, eventim.pl, biletomat.pl, ticketmaster.pl i w Empikach.

Koncerty

Morcheeba - Warszawa

Morcheeba - Gdańsk

Morcheeba - Kraków