Archive na pięciu koncertach w Polsce

Koncerty
2019-01-31
Archive na pięciu koncertach w Polsce

Agencja Go Ahead zaprasza na pięć koncertów grupy Archive. Podczas trasy koncertowej obejmującej Wrocław, Kraków, Gdańsk, Warszawę i Poznań, zespół będzie promował swój najnowszy album "25", którego premiera planowana jest na 10 maja.

Grupa Archive została założona w 1994 w Londynie przez Dariusa Keelera i Danny'ego Griffithsa, muzyków wcześniej związanych z projektem Genaside. Następnie do składu dołączyli wokalistka Roya Arab i raper Rosko John, aby w 1996 roku wydać debiutancki album zatytułowany „Londinium”. 25-lecie działalności zespołu będą świętować wydaniem nowej płyty i potężną trasą koncertową.

Album „25” ukaże się w różnych wydaniach – 6-płytowy box, 43 utwory z dyskografii zespołu, w tym 8 nowych, niepublikowanych dotąd piosenek, a także EP, na której znajdzie się singiel przygotowany we współpracy z Band Of Skulls – „Remains Of Nothnig”. Dla swoich fanów Archive ma jeszcze jedną niespodziankę – 160-stronicową książkę, a w niej wywiady z byłymi i obecnymi członkami zespołu oraz zdjęcia z ich prywatnych kolekcji.

„Jestem dumny z pracy, którą wykonaliśmy na przestrzeni lat i podekscytowany, że będziemy mogli to w tym roku świętować” – mówi Darius Keeler, założyciel Archive. „To również świetna okazja do współpracy z nowymi ludźmi. Myślę, że piosenka nagrana z Band Of Skulls to jedna z lepszych rzeczy, jaką zrobiliśmy. Także współpraca z Stevem Masonem była dla nas ogromnym zaszczytem” – dodaje.

22.10.2019
Wrocław / Centrum Koncertowe A2, ul. Góralska 5

23.10.2019
Kraków / Studio, ul. Budryka 4

24.10.2019
Gdańsk / B90, ul. Elektryków

25.10.2019
Warszawa / COS Torwar, ul. Łazienkowska 6A

26.10.2019
Poznań / Hala nr 2 MTP, ul. Głogowska 14

Miejsca zakupu biletów: www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.ebilet.pl, www.ticketmaster.pl, www.empikbilety.pl oraz sklepy sieci Empik, Media Markt

 

Koncerty

Archive - Wrocław

Archive - Kraków

Archive - Warszawa

Archive - Poznań

Powiązane artykuły