Rośnie line-up Mighty Sounds 2019

Koncerty
2019-01-31
Rośnie line-up Mighty Sounds 2019

Do składu zespołów, które wystąpią podczas Mighty Sounds 2019 w czeskim Taborze dołączyły kolejne nazwy.

Czy jest na świecie inny festiwal, na którym przez trzy dni i noce mocne gitarowe granie, punk-rock oraz brzmienia hardcore’u zwinnie przeplatają się ze skocznymi rytmami ska, jamajskim reggae i rock’n’rollem? Piętnasta edycja Mighty Sounds odbędzie się w dniach 12-14 lipca 2019 roku w samym sercu Europy – czeskim Táborze.

Do line-upu festiwalu dołączyło w ostatnim czasie wiele zespołów w tym m.in. polska formacja CF98. Grupa mimo zmian składu, upływu czasu i zmieniającym się trendom w muzyce, jest wierna swoim korzeniom i wielkiej miłości do skate-punkowego grania. Ponadto na scenie Mighty Sounds zagości amerykańsko – czeski celtic-punkowy skład Pipes And Pints. Frontmanem grupy jest Syco Mike pochodzący z Kalifornii. To jego spojrzenie na folk punkowe granie nadało zespołowi tak wyjątkowego charakteru. Do składu artystów dołączyła też punk-rockowa grupa ze Stanów Zjednoczonych - Get Dead, oldschool hardcore Insanity, punkowa kapela Domi z Norwegii oraz Mal Élevé - zespół jednego z założycieli Irie Révoltés.

Przypominamy, że swój udział na 15 edycji Mighty Sounds potwierdzili już: Dog Eat Dog, The Casualties, Dubioza Kolektiv, Los Fastidios, Moscow Death Brigade, Bloodsucking Zombies from Outer Space, Siberian Meat Grinder, N.O.H.A., New York Ska Jazz Ensemble, Total Chaos, Buster Shuffle, A Pony named Olga, Turbobier, SPS, Elektrïck Mann, Mono & Nikitaman, Math the Band, Tarakany, Purgen, Sto zvirat oraz Mute.

Jak zwykle czekać będzie na Was kilka scen koncertowych, namioty z muzyką elektroniczną, dziesiątki niezależnych stoisk i wiele innych atrakcji towarzyszących Mighty Sounds takich jak: turnieje piłki nożnej i netballa, graffiti, skate rampy, liczne pokazy i wiele innych.

Jeżeli jeszcze nie macie swojej przepustki na tę trzydniową przygodę, na www.mightysounds.pl/bilety znajdziecie standardowe karnety, wejściówki na backstage, bilety campingowe oraz parkingowe.

www.mightysounds.pl
www.fb.com/MightySoundsPL

Koncerty

Mighty Sounds 2019 - Tabor