Konkurs: Wygraj bilet na koncert While She Sleeps

Koncerty
2019-01-24
Konkurs: Wygraj bilet na koncert While She Sleeps

Weź udział w naszym konkursie i wygraj wejściówki na koncerty While She Sleeps, które odbędą się w lutym w Warszawie i Krakowie

Koncerty odbędą się 9 lutego w Warszawie w klubie Proxima oraz 11 lutego w krakowskim klubie Zet Pe Te. W roli supportów wystąpią kanadyjskie Stray From The Path oraz francuskie Landmvrks.

While She Sleeps to brytyjska grupa pochodząca z Sheffield utworzona w 2006 roku. Zespół tworzą: wokalista Lawrence Taylor, gitarzyści Sean Long i Mat Welsh, basista Aaran McKenzie oraz perkusista Adam Savage. Zespół ma na koncie jeden mini-album „The North Stands For Nothing” wydany w roku 2010 oraz trzy albumy studyjne „This Is the Six”, „Brainwashed” oraz „You Are We”, który ukazał się w 2017 r. Zespół promował tę płytę także w Polsce na koncertach w Poznaniu, w Warszawie, we Wrocławiu i w Krakowie. W przyszłym roku While She Sleeps przyjedzie do Polski na dwa koncerty do Warszawy i Krakowa, aby promować kolejny, nadchodzący album „So What?”, którego premierę zaplanowano na 1 marca 2019 roku.

9.02.2019 
Warszawa / Proxima

Bilety:

79 PLN - TUTAJ
85 PLN - Biletomat.pl - bilety online, Eventim.pl, Ticketmaster Polska
90 PLN - w dniu koncertu

11.02.2019 
Kraków / Zet Pe Te

Bilety:

79 PLN - TUTAJ
85 PLN - Biletomat.pl - bilety online, Eventim.pl, Ticketmaster Polska
90 PLN - w dniu koncertu

Konkurs:

Mamy do wygrania po jednej pojedynczej wejściówce na koncerty w obydwu miastach. Wystarczy na adres szymon.kubicki@magazyngitarzysta.pl przesłać maila o tytule While She Sleeps. Mail musi zawierać imię i nazwisko oraz nazwę miasta, które wybieracie. Wzięcie udziału w konkursie równoznaczne jest z zapoznaniem się i zaakceptowaniem regulaminu konkursu. Konkurs trwa do czwartku (31 stycznia) do północy.

Rozstrzygnięcie konkursu:

Dziękujemy za maile. Bilety otrzymują Kuba Kirkowski i Nikodem Zagata. Gratulujemy!

Koncerty

While She Sleeps - Warszawa

While She Sleeps - Kraków