Konkurs: Wygraj bilet na koncert Esben And The Witch!

Koncerty
2019-01-23
Konkurs: Wygraj bilet na koncert Esben And The Witch!

Już 8 lutego w Poznaniu wystąpi formacja Esben And The Witch. Weź udział w naszym konkursie i wygraj bilet na koncert.

Esben And The Witch narodził się w 2008 roku w angielskim, nadmorskim kurorcie Brighton, aby już rok później rozpocząć aktywne koncertowanie. Daniel Copeman wraz z Thomasem Fisherem długo i bez efektu szukali wokalisty, kiedy pewnego dnia Fisher spotkał swoją wieloletnią przyjaciółkę Rachel Davies, która okazała się idealnym dopełnieniem dla zespołu.

Nazwa grupy została zaczerpnięta od jednej z duńskich bajek. Wcale to nie dziwi, ponieważ utwory tego trio łączą w sobie pewną bajkowość z mroczną i niezwykle wciągającą otoczką. Ich muzyka to wypadkowa post punka z post rockiem, momentami zahaczająca nawet o experimental czy indie. Ozdobą zespołu jest bez wątpienia charakterystyczny, damski wokal Rachel Davies, porównywany m.in. do Siouxsie Sioux, PJ Harvey czy nawet Bat For Lashes.

Trio z Brighton kilka razy występowało w Polsce. Tym razem zespół przyjedzie do naszego kraju promować swoje nowe wydawnictwo - następcę "Older Terrors" z 2016 - które ma ukazać się sumptem Season Of Mist pod koniec tego roku.

8 lutego 2019
Poznań / Klub Pod Minogą

Bilety:
49 - www.winiarybookings.pl
54 - biletomat.pl, eventim.pl, ticketmaster.pl (Media Markt, Empik, Saturn)
59 - w dniu koncertu

Konkurs:

Mamy do wygrania dwie pojedyncze wejściówki na koncert. Wystarczy na adres szymon.kubicki@magazyngitarzysta.pl przesłać maila o tytule Esben And The Witch. Mail musi zawierać imię i nazwisko. Wzięcie udziału w konkursie równoznaczne jest z zapoznaniem się i zaakceptowaniem regulaminu konkursu. Konkurs trwa do wtorku (29 stycznia) do północy.

Rozwiązanie konkursu:

Dziękujemy za udział w konkursie. Bilety otrzymują: Ewa Karpińska i Weronika Spyta. Gratulujemy!

 

 

Koncerty

Esben And The Witch - Poznań