John Corabi już za kilka dni w Polsce

Koncerty
2019-01-22
John Corabi już za kilka dni w Polsce

Już 28 stycznia w Starym Klasztorze we Wrocławiu i dzień później w krakowskim klubie Gwarek wystąpi znany z Motley Crue i The Dead Daises John Corabi.

John Corabi to amerykański wokalista, gitarzysta a także kompozytor znany ze współpracy z Motley Crue. Na początku lat '90, zastąpił oryginalnego wokalistę grupy, Vince Neila. Z Motley Crue wydał dwa albumy, a jego kompozycje zespół wykorzystywał jeszcze na kolejnych płytach. Zadebiutował wcześniej, bo pod koniec lat '80 w formacji Scream, z którą zarejestrował jedną płytę.

Po rozstaniu z Motley Crue, John nawiązał współpracę z byłym gitarzystą KISS Brucem Kulickiem, tworząc zespół o nazwie Union. Mają w swoim dorobku trzy autorskie albumy oraz trasy koncertowe po całym świecie. Także z Kulickiem oraz basistą Chuckiem Garrickiem (Alice Cooper) uczestniczy w projekcie perkusisty KISS, Erica Singera zwanym E.S.P., który ma na swoim koncie dwie płyty.

Od 2015 Corabi jest frontmanem supergrupy The Dead Daises, złożonej z muzyków Guns N’ Roses, Whitesnake, Journey, Hardline i Thin Lizzy. Zespół pojawiła się już dwukrotnie na Festiwalu Woodstock, ostatnim razem dając spektakularny koncert na głównej scenie z Gorzowską Orkiestrą Symfoniczną dla pond 500 000 widzów, nazwany Concert For Freedom.

Na dwóch koncertach w Polsce usłyszymy go w akustycznej odsłonie. Jako support na scenie pojawi się PiS, duet gitarzysty Piotra Lekkiego i wokalisty Sierścia, wokalisty grupy 4 Szmery.

28.01.2019
Wrocław / Stary Klasztor

Bilety:
55 zł (przedsprzedaż)
65 zł (w dniu koncertu)

29.01.2019
Kraków / Gwarek

Bilety:
55 zł (przedsprzedaż)
65 zł (w dniu koncertu)

Zdjęcie: Dariusz Ptaszyński

Koncerty

John Corabi - Wrocław

John Corabi - Kraków