Destroyer 666 i Dead Congregation w Polsce

Koncerty
2019-01-18
Destroyer 666 i Dead Congregation w Polsce

Destroyer 666 oraz Dead Congregation wystąpią jesienią w trzech polskich miastach.

Koncerty odbędą się 3 listopada w krakowskim klubie Kwadrat, 9 listopada w poznańskim klubie U Bazyla oraz dzień później w warszawskiej Proximie. W roli supportów zaprezentują się Nocturnal Graves z Australii oraz Inconcessus Lux Lucis z Wielkiej Brytanii.

Deströyer 666 swój modus operandi wybrał blisko trzy dekady temu, kiedy K.K. postanowił zrobić coś poza legendarnym Bestial Warslut, którego był członkiem. Niszczyciel miał być początkowo projektem solowym, lecz dość szybko przekształcił się w pełnoprawny zespół, który w ciągu kilkunastu lat, dostarczył światu takie dzieła jak "Unchain The Wolves", "Phoenix Rising", czy ozdobiony okładką naszego Zbyszka Bielaka "Wildfire". Grupa wspaniale łączy thrashowy i blackmetalowy oldschool. Sięga do złotych czasów tych gatunków, jednocześnie nie zapominając o tym, aby w kompozycjach nigdy nie brakowało świeżości.

Dead Congregation wyróżnia to, że bez względu na miejsce, w którym występują , zawsze brzmią doskonale i demonstrują fantastyczne umiejętności gry na instrumentach. Potrafią też zbudować niemal tak mroczną atmosferę, jak na swoich wydawnictwach, m.in. długogrających albumach "Graves Of The Archangels" z 2008 roku i "Promulgation Of The Fall" z 2014 roku.

3 listopada 2019
Kraków / Kwadrat

9 listopada 2019
Poznań / U Bazyla

10 listopada 2019
Warszawa / Proxima

Bilety:
75 zł – przedsprzedaż
85 zł – w dniu koncertu

Organizator: Knock Out Productions

 

Foto: Dariusz Ptaszyński

Koncerty

Destroyer 666 + Dead Congregation - Kraków

Destroyer 666 + Dead Congregation - Poznań

Destroyer 666 + Dead Congregation - Warszawa