Frog Leap w kwietniu w Polsce

Koncerty
2018-12-27
Frog Leap w kwietniu w Polsce

25 kwietnia w warszawskim klubie Progresja wystąpi Frog Leap. Grupa założona w Norwegii przez Leo Marcchiolego zdobyła popularność dzięki nietypowym coverom publikowanym na YouTube.

Do najbardziej znanych przeróbek Frog Leap zaliczają się rockowo-metalowe wersje takich utworów jak chociażby: „Hello” (Adele), „Poker Face” (Lady Gaga), „Despacito” (Luis Fonsi) czy też „Africa” (Toto). Każdy z wspomnianych coverów wygenerował łącznie ponad kilkadziesiąt milionów wyświetleń!

Kilka miesięcy temu zagrali pierwszy koncert w norweskim Stavanger. Od tamtej pory zespół, który powstał z inicjatywy właściciela Frog Leap Studios, Leo Marcchiolego, zdążył rozgrzać do czerwoności publiczność na Wacken Open Air i zebrać masę pozytywnych recenzji po swoich występach. A zaczęło się od tego, że Leo zaczął publikować na YouTubie covery znanych przebojów na rockowo-metalową modłę. Wielką popularnością cieszyła się zwłaszcza przeróbka "Poker Face" Lady Gagi.

Leo towarzyszą na scenie między innymi muzycy znani z Toska (gitarzysta Rabea Massad), Trendkill (basista Erik Torp), Circus Maximus (perkusista Truls Haugen). Leo śpiewa i gra na gitarze.

25 kwietnia 2019
Warszawa / Progresja (zmiana klubu)

Bilety:
70 PLN (przedsprzedaż)
80 PLN (w dniu koncertu)

Organizator: Knock Out Productions

 

Koncerty

Frog Leap - Warszawa