Konkurs: Wygraj bilet na koncert Terrorizer!

Koncerty
2018-12-19
Konkurs: Wygraj bilet na koncert Terrorizer!

Już na początku stycznia przyjedzie do Polski na dwa koncerty grindcore’owa maszyna Terrorizer.

Ekipa Pete’a Sandovala zawita 9 stycznia do warszawskiej Proximy dzień później do poznańskiego klubu U Bazyla. Gościem specjalnym na europejskiej trasie Amerykanów będzie kalifornijski, deathmetalowy akcent w postaci Skeletal RemainsTerrorizer przyjedzie do Europy promować swój ostatni album „Caustic Attack” (2018).

9.01.2019 
Klub Proxima / Warszawa

Bilety:
75 PLN - PW Events
80 PLN - Biletomat, Eventim, Ticketmaster, eBilet, Ticketclub
85 PLN - w dniu koncertu

10.01.2019 
Klub u Bazyla / Poznań

Bilety:
75 PLN - PW Events 
80 PLN - Biletomat, Eventim, Ticketmaster, eBilet, Ticketclub, CIM, Rock Long Luck
85 PLN - w dniu koncertu

Terrorizer narodził się w 1987 roku za sprawą Pete’a Sandovala, jeszcze nim perkusista dołączył do Morbid Angel. Skład uzupełnili - gitarzysta Jesse Pintado, basista Alfred Estrada i wokalista Oscar Garcia. Wkrótce jednak basista trafił do więzienia, w związku z czym zespół rozpoczął prace w studio w trzyosobowym składzie. Debiutancki album „World Downfall” (1989) do dziś uznawany jest za jeden z najważniejszych i najbardziej wpływowych albumów grindcore’owych wszech czasów. Partie basowe na ten materiał dograł David Vincent (ex-Morbid Angel). Szybko jednak zespół niespodziewanie zawiesił działalność, a fani musieli czekać aż 16 lat na reaktywację, kiedy to w 2005 roku Pintado i Sandoval tchnęli drugie życie w Terrorizer. Rok później ukazał się album „Darker Days Ahead”, a kilka dni po premierze zmarł Pintado. To spowodowało kolejną przerwę w działalności. W 2012 roku ikona grindcore’owej sceny wydała trzeci krążek  „Hordes of Zombies”. Pete zarejestrował ten materiał wspólnie z Anthony’m Rezhawkiem (wokal), Katiną Culture (gitara) i Davidem Vincentem (bas).

Najnowszy album, "Caustic Attack", który ukazał się 12 października 2018 roku został nagrany w składzie: Pete Sandoval (perkusja), Sam Molina (bas/wokal) i Lee Harrison (gitara). Materiał został zarejestrowany w "Audiohammer Studios" pod okiem Jasona Suecofa (współpracował z m.in. Death Angel, Whitechapel, Trivium, Deicide), natomiast za okładkę odpowiedzialny jest Timbul Cahyono.

Konkurs:

Mamy do wygrania po dwie pojedyncze wejściówki na koncerty w obydwu miastach. Wystarczy na adres szymon.kubicki@magazyngitarzysta.pl przesłać maila o tytule Terrorizer. Mail musi zawierać imię i nazwisko oraz nazwę miasta, które wybieracie. Wzięcie udziału w konkursie równoznaczne jest z zapoznaniem się i zaakceptowaniem regulaminu konkursu. Konkurs trwa do czwartku (27 grudnia) do północy.

Rozstrzygnięcie konkursu:

Dziękujemy za odpowiedzi. Bilety otrzymują: Rafał Morsztyn, Jakub Kraśniewski, Szymon Tomaszewicz i Artur Rychlewski. Gratulujemy!

Koncerty

Terrorizer - Warszawa

Terrorizer - Poznań