Trzy koncerty The Iron Maidens w Polsce

Koncerty
2018-12-04
Trzy koncerty The Iron Maidens w Polsce

W maju na trzech koncertach w Polsce wystąpi amerykański zespół The Iron Maidens wykonujący na żywo covery kultowego Iron Maiden.

Skład grupy tworzy sześć kobiet, które przybrały pseudonimy: Nikki McBurrain, Steph Harris, Adriana Smith, Bruce Chickinson oraz Davina Murray. The Iron Maidens powszechnie uznawane są za jeden z najlepszych cover bandów Iron Maiden na świecie. Zespół wystąpi 5 maja w krakowskim klubie Kwadrat, dzień później w warszawskiej Proximie oraz 7 maja w gdańskim B90.

Pod pseudonimami kryją się dobrze znane w muzycznym biznesie: Linda McDonald (perkusja, wokal), Wanda Ortiz (gitara basowa), Courtney Cox (gitara, wokal), Kirsten Rosenberg (wokal) i Nikki Stringfield (gitara, wokal). Dossier pań zawiera, chociażby takie nazwy jak m.in. Phantom Blue, czyli załoga o wirtuozerskich umiejętnościach, w której grała przed laty Linda. Kiedyś w The Iron Maidens grała kapitalna Nita Straus, która dziś wspiera na koncertach samego Alice Coopera. Zespół ma na koncie takie materiały jak "World's Only Female Tribute to Iron Maiden", "Route 666" i "The Root of All Evil".

5 maja 2019
Kraków / Kwadrat, ul. Skarżyńskiego 1

Wydarzenie na Facebooku

6 maja 2019
Warszawa / Proxima, ul. Żwirki i Wigury 99a

Wydarzenie na Facebooku

7 maja 2019
Gdańsk / B90, ul. Elektryków

Wydarzenie na Facebooku

Bilety:
75 zł – przedsprzedaż,
85 zł – w dniu koncertu

Organizator: Knock Out Productions (Kraków, Warszawa) i B90 (Gdańsk)

Koncerty

The Iron Maidens - Kraków

The Iron Maidens - Warszawa

The Iron Maidens - Gdańsk