Diana Krall na jedynym koncercie w Polsce

Koncerty
2018-11-29
Diana Krall na jedynym koncercie w Polsce

Jedna z najbardziej popularnych jazzowych wokalistek odwiedzi Polskę już 28 czerwca. Diana Krall wystąpi w Tauron Arena Kraków prezentując przekrojowy repertuar uwzględniający jej najważniejsze utwory i największe przeboje.

Diana Krall urzeka słuchaczy swoim subtelnym głosem już ponad 25 lat. Pierwsze wielkie sukcesy odniosła w latach dziewięćdziesiątych, a jej płyty regularnie pokrywały się wtedy złotem i platyną. Największą sławę przyniósł jej album "When I Look in Your Eyes" z 1999 roku, który aż 52 tygodnie spędził na szczycie jazzowego notowania Billboardu i przyniósł Dianie dwie nagrody Grammy.

W nowym tysiącleciu artystka nie spoczęła na laurach stale nagrywając i koncertując. Jej ostatnia płyta, nagrana z Tonym Bennettem, zatytułowana "Love Is Here To Stay" zawierająca piosenki George'a i Iry Gershwinów, ukazała się w 2018 r. i zajęła pierwsze miejsce na liście Top Jazz Albums Billboardu. W trakcie swoich tras koncertowych Diana Krall nie omijała Polski, a każdy jej koncert był niezwykle ciepło przyjmowany przez publiczność ceniącą sobie jej bogaty dorobek, z którym już w czerwcu odwiedzi Kraków.

28 czerwca 2019
Kraków / Tauron Arena Kraków

Bilety: 229/399 zł

https://www.knockoutprod.net

Zdjęcie: Mary McCartney

Koncerty

Diana Krall - Kraków