Konkurs: Daniel Cavanagh w Poznaniu - wygraj bilet!

Koncerty
2018-11-21
Konkurs: Daniel Cavanagh w Poznaniu - wygraj bilet!

Przypominamy, że już 1 grudnia wystąpi w Poznaniu znany z Anathemy Daniel Cavanagh ze swoją trasą promującą solowy album "Monochrome". Wygraj bilet na koncert!

Po sukcesie wydanego w końcówce 2017 solowego albumu "Monochrome", artysta pierwszą część 2018 spędził koncertując. Na przełomie jesieni i zimy Daniel Cavanagh odwiedzi miejsca, w których nie mógł wystąpić w pierwszej części trasy. Na koncertach usłyszymy eklektyczną mieszankę solowego materiału, wielu utworów Anathemy i kilku niespodzianek, a wszystko to w intymnej, kameralnej oprawie doskonale dopasowanej do nastroju jesiennego wieczoru.

Oświadczenie Daniela:

"Polsko, serdecznie przepraszam za odwołanie zimowych koncertów, niestety zachorowałem tuż przed wyruszeniem w trasę. Teraz jednak mogłem przesunąć terminy i zaplanować trzy koncerty w Waszym kraju, mam więc nadzieję zobaczyć się na nich z Wami wszystkimi! To będą wyjątkowe występy, w planach mam kilka starszych, bardzo rzadkich kawałków z repertuaru Anathemy"!

W roli supportu wystąpi Janek Pentz.

1.12.2018
Blue Note / Poznań

Bilety:
50 zł https://pwevents.pl/bilety/daniel-cavanagh-blue-note-poznan/646/160
55 zł Ticketclub, Eventim, Ebilet, Biletomat.pl, Ticketmaster, CIM, Rock Long Luck, Blue Note
60 zł w dniu koncertu
65 zł miejsca siedzące Eventim, Ebilet, Biletomat.pl

Wydarzenie na Facebooku.

Konkurs:

Mamy do wygrania dwie pojedyncze wejściówki na koncert. Wystarczy na adres szymon.kubicki@magazyngitarzysta.pl przesłać maila o tytule Cavanagh. Mail musi zawierać imię i nazwisko. Wzięcie udziału w konkursie równoznaczne jest z zapoznaniem się i zaakceptowaniem regulaminu konkursu. Konkurs trwa do niedzieli (25 listopada) do północy.

 

Koncerty

Daniel Cavanagh - Poznań