Konkurs: Wygraj bilet na koncert Mando Diao!

Koncerty
2018-11-20
Konkurs: Wygraj bilet na koncert Mando Diao!

Mando Diao, szwedzki zespół spod znaku alternatywnego rocka i klasycznego rock'n'roll-owego brzmienia już 23 listopada wystąpi w warszawskiej Progresji. Mamy do wygrania bilety na koncert i płyty zespołu.

Grupa powstała w 1999 roku w mieście Borlänge, zaś 3 lata później ukazał się ich debiutancki album pt. "Brind'Em In". Wówczas zaczęła się wielka, międzynarodowa kariera Mando Diao, czyli ponad 1,5 mln sprzedanych płyt oraz obecność na najważniejszych światowych festiwalach muzycznych. Do dziś zespół nagrał 8 studyjnych krążków – m.in. "Ode To Ochrasy", "Give Me Fire", "Infruset" i "Good Times" oraz tyle samo EP-ek. Ich najbardziej znane kawałki to "Dance With Somebody," "Gloria" czy "Sweet Wet Dreams". Co ciekawe – niektóre z utworów Mando Diao zostały wykorzystane w grze komputerowej EA Sports FIFA.

Mando Diao to też wyjątkowa, sceniczna energia podczas koncertów. Do Warszawy zespół przyjedzie z nowym materiałem, zatem można spodziewać się niezapomnianego widowiska.

23 listopada 2018
Warszawa / Progresja

Drzwi: 19:00
Start: 21:00

Bilety: 105-120 PLN

Organizator: Follow The Step

Konkurs:

Mamy do wygrania następujące zestawy nagród:

• jedna podwójna wejściówka + vinyl "Good Times"
• jedna podwójna wejściówka + CD "Good Times"
• jedna podwójna wejściówka

Żeby wziąć udział w konkursie wystarczy na adres szymon.kubicki@magazyngitarzysta.pl przesłać maila o tytule Mando Diao wraz z odpowiedzią na pytanie: Ostatni album Mando Diao "Good Times" został nagrany z nowym gitarzystą. Jak brzmi jego nazwisko?

Mail musi zawierać imię i nazwisko. Wzięcie udziału w konkursie równoznaczne jest z zapoznaniem się i zaakceptowaniem regulaminu konkursu. Konkurs trwa do czwartku (22 listopada) do północy.

Rozstrzygnięcie konkursu:

Dziękujemy za udział w konkursie. Prawidłowa odpowiedź to Jens Siverstedt. Nagrody otrzymują:

jedna podwójna wejściówka + vinyl "Good Times" - Monika Owczarek
jedna podwójna wejściówka + CD "Good Times" - Sławek Widor
jedna podwójna wejściówka - Natalia Łuniewska

Gratulujemy!

 

 

Koncerty

Mando Diao - Warszawa