Madrugada na koncercie w Warszawie

Koncerty
2018-11-16
Madrugada na koncercie w Warszawie

Obchodząca XX-lecie działalności Madrugada wraca do koncertowania. W ramach uropejskiej trasy zespół odwiedzi m.in. Warszawę, gdzie wystąpi 20 marca 2019 r.

Sivert Høyem, Frode Jacobsen i Jon Lauvland Pettersen tour rozpoczną od dwóch (już wyprzedanych!) koncertów w Oslo, a luty spędzą grając w europejskich stolicach. Do warszawskiego Nieba zawitają 20 marca. Trasa skupiać się będzie przede wszystkim na debiutanckim albumie „Industrial Silence”, który światło dzienne ujrzał w sierpniu 1999 roku. To wtedy zespół zapisał się na kartach historii norweskiej muzyki, natychmiast trafiając na szczyty notowań. W kolejnych latach Madrugada nagrali cztery studyjne albumy, otrzymali wiele nagród i zagrali niezliczoną ilość koncertów. W 2008 roku grupa zawiesiła działalność, a nadchodząca trasa będzie okazją do sprawdzenia, jak zespół radzi sobie na scenie po reaktywacji.

20 marca 2019
Warszawa / Niebo, ul. Nowy Świat 21

wejście - 19:00
start - 20:00

Cena biletów:
95 zł (przedsprzedaż)
110 zł (w dniu koncertu)

Miejsca sprzedaży biletów: www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.ebilet.pl, www.ticketmaster.pl, www.ticketclub.pl www.empikbilety.pl, oraz sklepy sieci Empik, Media Markt, Saturn.

Wydarzenie na Facebooku

 

 

Koncerty

Madrugada - Warszawa