Koncert Gary'ego Numana coraz bliżej

Koncerty
2018-11-15
Koncert Gary'ego Numana coraz bliżej

Jeszcze tylko nieco ponad tydzień dzieli nas od jedynego w Polsce koncertu Gary'ego Numana. Legenda muzyki elektronicznej i industrialnej wystąpi w 25 listopada w warszawskiej Progresji.

Gary Numan to brytyjski wokalista, autor tekstów i producent muzyczny aktywny na scenie od 1977 roku. Brzmienia, w jakich się obraca to przede wszystkim industrialny rock, synth-pop oraz elektronika.

Artysta rozpoczął karierę we współzałożonym przez siebie zespole Tubeway Army, z którym wydał dwa albumy, zawierające m.in. takie przeboje jak "Are 'Friends' Electric?" czy "Down in the Park". Następnie w roku 1979 ukazał się jego pierwszy, solowy materiał pt. "The Pleasure Principle", który przyniósł kolejne hity, jak "Cars" czy "Metal". W kolejnych latach pojawiały się kolejne płyty, takie jak "Telekon", "Warriors", "Strange Charm", "Human", "Pure", "Dead Son Rising" czy "Splinter (Songs from a Broken Mind)". Gary pojawi się w Warszawie w ramach trasy koncertowej Savage, która promuje jego ostatni album pt. "Savage: Songs From A Broken World" wydany we wrześniu 2017 r.

Jako support wystąpi zespół Nightmare Air.

25.11.2018
Warszawa / Progresja

Drzwi: 19:00
Nightmare Air: 20:00
Gary Numan: 21:00

Bilety dostępne na www.followthestep.com, w bileteriach: Biletomat.pl, Eventim.pl, ebilet.pl, GoOut.pl i Going oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży Empik, Saturn i MediaMarkt.

Organizator: Follow The Step

Koncerty

Gary Numan - Warszawa