Toto wystąpi w Sopocie

Koncerty
2018-10-10
Toto wystąpi w Sopocie

„Africa”, „Rosanna”, „Hold The Line” i wiele innych niezapomnianych przebojów usłyszymy 25 czerwca 2019 r. w sopockiej Operze Leśnej. Toto wraca do Polski, żeby jeszcze raz świętować z polskimi fanami swoje 40-lecie.

Toto wyruszyło w trasę „40 Trips Around The Sun” na początku 2018 roku, żeby celebrować swój jubileusz. Zainteresowanie publiczności poszczególnymi przystankami zmusiło artystów do jej przedłużenia o kolejny obrót słońca i następne koncerty. Po zimowej wizycie, Toto tym razem odwiedzi Polskę na progu wakacji prezentując swoje umiejętności i przeboje 25 czerwca w Operze Leśnej.

25 czerwca 2019
Sopot / Opera Leśna, ul. Moniuszki 12

Bilety: 189-349 PLN.

Na koncert zapraszają Knock Out Productions i B90.

 

Nie ma wielu zespołów w historii muzyki popularnej, które odcisnęłyby na niej tak wielkie piętno, jak Toto. Gdyby policzyć płyty, które w sumie nagrali członkowie formacji, uzyskalibyśmy zdumiewającą liczbę, przekraczającą 5000 tytułów, które sprzedały się łącznie w ponad 500 mln egzemplarzy. Wśród nich znajdziemy więcej niż 200 albumów z nominacjami do Grammy. Po ponad 40 latach wspólnego grania Toto pozostaje zespołem, którego koncerty i wydawnictwa wciąż świetnie się sprzedają. Do tej pory rozeszło się przeszło 40 mln płyt grupy na całym świecie. To jeden z niewielu zespołów z lat '70, które przetrwały pomimo zmieniających się trendów zdobywając kolejne generacje fanów. Nie ma wątpliwości, że Toto przeżywa obecnie renesans popularności na świecie. Najnowsza kompilacja hitów kapeli "40 Trips Around The Sun" (Legacy Recordings/Sony) zadebiutowała w Top 40 w ośmiu krajach w marcu 2018 roku. Promując to wydawnictwo na trasie po Europie i Ameryce Północnej Toto zagrało m.in. w wyprzedanych Ziggo Dome w Amsterdamie, Royal Albert Hall w Londonie i The Ryman Auditorium w Nashville. To najbardziej intensywne tournée zespołu od lat i potrwa również przez znaczną część w 2019 roku.

Zdjęcie: Dariusz Ptaszyński

Koncerty

Toto - Sopot

Powiązane artykuły