Steve Hackett w Polsce - bilety w sprzedaży

Koncerty
2018-10-02
Steve Hackett w Polsce - bilety w sprzedaży

Ruszyła sprzedaż biletów na koncert Steve Hacketta, który w maju, w ramach trasy "Genesis Revisited Tour 2019" dwukrotnie wystąpi w Polsce.

Steve Hackett, niezwykle utalentowany i obdarzony wielką wyobraźnią gitarzysta rockowy, na początku swojej kariery był związany z grupą Genesis, tworząc jej klasyczny skład razem z Peterem Gabrielem, Philem Collinsem, Tonym Banksem i Mike'em Rutherfordem. Wspólnie nagrali wiele znakomicie przyjętych albumów takich jak choćby "Selling England By The Pound" (jedna z ulubionych płyt Johna Lennona). Steve jest również pełnym inwencji kompozytorem i w swoich utworach wykorzystuje elementy wielu różnych gatunków, m. in. jazzu, world music i bluesa.

Planowana na 2019 rok trasa "Selling England By The Pound" zbiega się z 40 rocznicą premiery trzeciego solowego albumu Steve'a, "Spectral Mornings" i już wiadomo, że będzie to spektakularne wydarzenie. Na scenie obok Hacketta pojawi się cała plejada znakomitych muzyków, a on sam kolejny raz zachwyci wszystkich swoją niepowtarzalną grą i charyzmą.

W piątą rocznicę poprzedniej wizyty Steve'a Hacketta w Polsce, muzyk powróci także do naszego kraju, by podczas dwóch 2,5-godzinnych koncertów przedstawić m.in. w całości wspomniany album "Selling England By The Pound" oraz obszerne fragmenty "Spectral Mornings". Znajdzie się też miejsce dla bardziej aktualnych solowych kompozycji, w tym z najnowszego, jeszcze niewydanego albumu.

6 maja 2019
Poznań / Sala Ziemi

7 maja 2019
Kraków / Klub Studio

Bilety w sprzedaży na www.rockserwis.pl oraz w punktach i na stronach eventim.pl i ticketmaster.pl

Ceny biletów: od 139 PLN do 279 PLN.

Magazyn Gitarzysta jest patronem medialnym koncertu.

Koncerty

Steve Hackett - Poznań

Steve Hackett - Kraków