Dwa koncerty All Them Witches w maju

Koncerty
2018-09-13
Dwa koncerty All Them Witches w maju

1 maja w poznańskim Klubie u Bazyla i dzień później (2 maja) w warszawskiej Hydrozagadce wystąpi amerykańska formacja All Them Witches.

Zadebiutowali w 2012 roku, przez ostatnie sześć lat zdobywając doświadczenie na niezliczonej ilości koncertów i godzinach spędzonych w studiach nagraniowych. Grupa obecnie jest już mocno usytuowana w gatunku, który można nazwać w uogólnieniu „psycho-rockiem”. Czteroosobowy zespół z Nashville w ubiegłym roku powrócił z czwartym albumem „Sleeping Through The War”, wyprodukowanym przez Dave Cobba – zdobywcę nagrody Grammy.

Piąty krążek, zatytułowany po prostu „ATW”, ukaże się 28 września 2018 r. Album jest odpowiedzią na potrzebę grania „większej” muzyki na żywo. Większych tras, większej produkcji. O tym, jak zespół wykona swój zamysł, będzie można przekonać się w maju dwukrotnie.

Płytę zapowiada utwór "Fishbelly 86 Onions"

 

1 maja 2019
Poznań / Klub u Bazyla, ul. Norwida 18A

Wydarzenie na Facebooku

2 maja 2019
Warszawa / Hydrozagadka, ul. 11 listopada 22

Wydarzenie na Facebooku

Miejsca sprzedaży biletów: www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.ebilet.pl, www.ticketmaster.pl, www.ticketclub.pl www.empikbilety.pl, oraz sklepy sieci Empik, Media Markt, Saturn.

Organizator: Go Ahead

Koncerty

All Them Witches - Poznań

All Them Witches - Warszawa