You Me At Six w Proximie

Koncerty
2018-09-10
You Me At Six w Proximie

25 stycznia 2019 w warszawskiej Proximie wystąpi brytyjska formacja You Me At Six. Na koncert zaprasza Agencja Go Ahead.

You Me At Six to kapela z Weybridge założona w 2004 roku. Na swoim koncie mają pięć krążków, a głośno zrobiło się o nich już za sprawą ich debiutanckiego albumu „Take Off Your Colors” z 2008 roku z singlami „Save It For The Bedroom” czy „Kiss and Tell”, które od razu trafiły na brytyjskie listy przebojów. Zespół ma za sobą występy na scenach największych europejskich festiwali, a także dzielenie scen z takimi grupami jak Thirty Seconds To Mars, Paramore, All Time Low czy Fall Out Boy. W tym roku You Me At Six po ponad półtorarocznej przerwie powraca ze swoim szóstym wydawnictwem zatytułowanym „VI”, którego premiera zaplanowana jest na 6 października 2018. Album zapowiadany jest jako „świeży i zaskakujący” i będzie można usłyszeć na nim nawet wpływy elektroniki.

25 stycznia 2019
Klub Proxima / ul. Żwirki i Wigury 99a, Warszawa

Miejsca sprzedaży biletów: www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl (bilety kolekcjonerskie), www.ebilet.pl, www.ticketmaster.pl, www.ticketclub.pl (bilety kolekcjonerskie) oraz sklepy sieci Empik, Media Markt, Saturn

 

Koncerty

You Me At Six - Warszawa